reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Ja to chyba zadnej zabawy z wyprawki nie bede miec, wszystko mam po corce, jedyne czego mi brakuje to recznikow kąpielowych z kapturkiem[emoji12][emoji16] takze funu za duzo nie bedzie[emoji12]
No ja mam tylko ręczniki [emoji38] resztę wydaliśmy. Ciuszki 56 i 62 zaniosłam do szpitala.. a większe oddaliśmy do rodziny.. także ten [emoji38]
 
reklama
Cześć dziewczyny! Witam się po kilku dniach przerwy bo zepsuł mi się w niedzielę telefon i dopiero dziś wracam do cywilizacji 🤦 właśnie opędzlowałam drwala w końcu! Smakował 😌 za mną płaczliwy hormonalny weekend z mdłościami i brakiem apetytu 🥺 ale leginsy ciążowe które kupiłam to złoto i noszę je dosłownie codziennie, nie rozstajemy się 😅
 
Co do imienia mi się strasznie podoba Liliana 😍, ale mojemu nie. Przy pierwszej córce mieliśmy już problem, żeby wybrać coś co nam obu się podoba miała być Zuzanna lub Izabela no i mamy Zuzię teraz jak dziewczynka będzie Izabela. A dla chłopca pomysłu brak ustaliśmy, że to ja wybiorę coś co mi się podoba.
jako Izabela polecam to imię🙂 Przez jedno "l".

Dziś byłam u gin, która prowadziła moją poprzednią ciążę-jej zdaniem tez wszysto ok. Pobraną mam krew na test Harmony i też pozostaje mi czekać na wyniki.
 
9AED6D11-1C02-4213-A6DF-2C83CD69E24C.jpeg
DBA51477-0C62-488A-BA60-B23B51331E9D.jpeg
Cześć słoneczka! Troche sie tu nie odzywalam ale forum na telefonie mi strasznie dziala :(
Ale musze sie wam pochwalic! Moje maleństwo jest 2 tyg młodsze ale wszystko jest w porzadku ❤️ Cale usg zwinięte w kulkę wtulone w sciane macicy, tylko raz sie wyciągnęło to lekarzowi udalo sie zmierzyć- 4,12 cm.
Kolejna wizyta 09.12
 
Ok, to dobrze bo widzę że jako jedna z nielicznych nie wiem jakie jest tętno 🙈

Dziewczyny ze Śląska❗❗❗
Wiecie że mamy program na bezpłatne badania prenatalne? Tu już wszystkie są chyba gdzieś umówione ale gdybyscie chciały trochę grosza zaoszczędzić to możecie o tym poczytać
Wiemy ☺️ ja miałam darmowe
 
Zobacz załącznik 1342428Zobacz załącznik 1342429Cześć słoneczka! Troche sie tu nie odzywalam ale forum na telefonie mi strasznie dziala :(
Ale musze sie wam pochwalic! Moje maleństwo jest 2 tyg młodsze ale wszystko jest w porzadku ❤️ Cale usg zwinięte w kulkę wtulone w sciane macicy, tylko raz sie wyciągnęło to lekarzowi udalo sie zmierzyć- 4,12 cm.
Kolejna wizyta 09.12
Ale super to zdjęcie w 3d! Czad 🤩🤩🤩 musiałaś dopłacić dodatkowo?
 
reklama
Ale super to zdjęcie w 3d! Czad 🤩🤩🤩 musiałaś dopłacić dodatkowo?
Też mam jedno zdjęcie w 3d 😍 moja ginekolożka mi takie robi bez dopłat.

Dziewczyny ale macie wybrane piękne imiona! Ja marzę że płeć z prenatalnych się sprawdzi i będziemy mieli córeczkę bo bardzo chciałabym dać jej na imię Marysia po mojej zmarłej mamie 🥺 narzeczonemu też się bardzo podoba i już mówi do mnie: zjedzcie sobie coś z Marysią 😅 Jeśli jednak będzie chłopiec to chyba będzie Maciek ☺️

U nas też świąteczne losowanie prezentów bo w tym roku nikt nie ma weny, żeby kupować dla wszystkich.

Z wyprawką też planuję wystartować od stycznia, ale już nie mogłam się powstrzymać i zamówiłam śliczny kokon na black friday 🙈
 
Do góry