reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

A ja się wkurzyłam... Miałam dzisiaj więcej sio więc wybrałam się do galerii, idziemy jutro do rodzicow a mnie wszystkie spodnie już uwierają i chciałam coś kupić. Zaczęłam od sinsaya ale u nas nie ma tego działu ciazowego 😕 więc klops. Potem poszłam do HM. Tam nie dość że cena tych spodni ciazowych zwala z nóg to na dodatek największy dostępny rozmiar to M. Ja mam szerokie biodra i w ogóle mi się przytyło jeszcze przed ciąża więc L musi być obowiązkowo 🙈 myślałam że chociaż buty kupię w CCC, ale botki które mi się spodobały nie były objęte promocją a poza tym były z takiego zamszu i niby nowe, niby lasocki a już w kartonie były jakieś białe otarcia i wyglądało to średnio 😕 miałam się fajnie obkupić a wróciłam ostatecznie z jegginsami z pepco 🥴
 
reklama
A ja się wkurzyłam... Miałam dzisiaj więcej sio więc wybrałam się do galerii, idziemy jutro do rodzicow a mnie wszystkie spodnie już uwierają i chciałam coś kupić. Zaczęłam od sinsaya ale u nas nie ma tego działu ciazowego 😕 więc klops. Potem poszłam do HM. Tam nie dość że cena tych spodni ciazowych zwala z nóg to na dodatek największy dostępny rozmiar to M. Ja mam szerokie biodra i w ogóle mi się przytyło jeszcze przed ciąża więc L musi być obowiązkowo 🙈 myślałam że chociaż buty kupię w CCC, ale botki które mi się spodobały nie były objęte promocją a poza tym były z takiego zamszu i niby nowe, niby lasocki a już w kartonie były jakieś białe otarcia i wyglądało to średnio 😕 miałam się fajnie obkupić a wróciłam ostatecznie z jegginsami z pepco 🥴
na hm online jest -20% i nie płaci się dodatkowo za dostawę dziś. Jak też nie mogłam nic w CCC wczoraj z butów wybrać, w końcu kupiłam w innym sklepie. A leginsy w Lidlu ;-)
 
Mi już jak rodziłam w sumie przy ktg kazała się wiercić i sama mi brzuchem szarpała no bo młoda poszła w kinie chyba i się przestraszyla doktorka odczytu i chciała mnie na CC kłaść ale przyszła druga wymęczyła dziecko 10 minut i powiedziała że tu poród a ono sobie spać poszło w najlepsze
 
reklama
Hej dziewczyny, jak samopoczucie? Byliśmy w weekend w Polsce, odwiedziliśmy McDonald's 😄, mąż skusił się na Drwala podwójnego 😅 powiem Wam ,że jest moc 🔥🔥😁.
U mojego brata wszyscy mają covid 🙄, więc nie widzieluśmy się z nimi.
Miłej niedzieli ☀️☀️☀️

@Kundlica super, że z kropkiem wszyscy dobrze ❤, miałaś bardzo stresujący tydzień 🙈
 
Do góry