reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Czy was też ciągnie jak sikacie? Mnie wtedy całe podbrzusze ciągnie i jakby jajniki... A tak normalnie to nic mnie nie boli tylko non stop jestem głodna a jak zjem to mi strasznie niedobrze..
 
reklama
Po prenatalnych, dziecko oczywiscie nie chccialo wspolpracowac [emoji28] pan doktor sie ucieszyl, ze taka szczupla jestem, ze wszystko bedzie widac przez brzuch a tu dupa [emoji28] musial dopochwowo robic. Ale wyniki wyszly super, jak u 18-stki a mam 34 lata [emoji4] przy okazji zrobilam nifty pro.
 
Po prenatalnych, dziecko oczywiscie nie chccialo wspolpracowac [emoji28] pan doktor sie ucieszyl, ze taka szczupla jestem, ze wszystko bedzie widac przez brzuch a tu dupa [emoji28] musial dopochwowo robic. Ale wyniki wyszly super, jak u 18-stki a mam 34 lata [emoji4] przy okazji zrobilam nifty pro.
Super że wszystko dobrze :) gratulacje :)
 
Po prenatalnych, dziecko oczywiscie nie chccialo wspolpracowac [emoji28] pan doktor sie ucieszyl, ze taka szczupla jestem, ze wszystko bedzie widac przez brzuch a tu dupa [emoji28] musial dopochwowo robic. Ale wyniki wyszly super, jak u 18-stki a mam 34 lata [emoji4] przy okazji zrobilam nifty pro.
Super, że wszystko dobrze! :)

Ja prenatalne mam 6 grudnia i nie mogę się już doczekać. Najchętniej bym chodziła co chwile na wizyty żeby widzieć jak dziecko rośnie i czy wszystko ok 🙈
 
Po prenatalnych, dziecko oczywiscie nie chccialo wspolpracowac [emoji28] pan doktor sie ucieszyl, ze taka szczupla jestem, ze wszystko bedzie widac przez brzuch a tu dupa [emoji28] musial dopochwowo robic. Ale wyniki wyszly super, jak u 18-stki a mam 34 lata [emoji4] przy okazji zrobilam nifty pro.
O czyli jest dla mnie nadzieją ze zrobią dopochwowo. Jeszcze wpadliśmy z mężem na szybkie żarełko przed prenatalnych [emoji38]
 
Hej a do kiedy macie zalecenia z duphastonem?
Nie wiem jeszcze do kiedy brać a w dodatku od 12 tygodnia powinnam brać już też prenatal Duo i nie wiem czy czekać na potwierdzenie od lekarza czy zmieniać samemu. A wizytę mam u lekarza dopiero w 13 tyogdniu. Ehhh
Ja też biorę dupka I narazie mam brać , a wizytę mam dopiero 14.12 , dziś zaczelam 11+ . Jeśli chodzi o tabletki to ja biorę femibion i dokończę 1 - mam ich jakoś 10 tabletek i zacznę 2 ale już dodałam dodatkowo dha .
 
Hej a do kiedy macie zalecenia z duphastonem?
Nie wiem jeszcze do kiedy brać a w dodatku od 12 tygodnia powinnam brać już też prenatal Duo i nie wiem czy czekać na potwierdzenie od lekarza czy zmieniać samemu. A wizytę mam u lekarza dopiero w 13 tyogdniu. Ehhh
Ja na wlasna reke zadnych lekow nie biore. Dupka napewno do 12 tc, zobaczymy co bedzie pozniej
 
reklama
Do góry