reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Chyba jest nas tu tylko dwie bez planu ba zakup detektora [emoji6] na razie nie czuję takiej potrzeby, ale nie mówię nie, bo jeśli się zdarzy, że uznan, że jednak będę spokojniejsza albo coś to kupię później [emoji4]

Na razie wciaz mam mega pozytywne nastawienie że będzie dobrze [emoji7] a jak dziś widziałam jak człowieczek do mnie machał to aż mi serce uroslo [emoji3059][emoji3590]
Ja w pierwszej ciąży nie miałam i na razie też nie planuje. Mój był bardzo ruchliwy więc byłam spokojna. Mam nadzieję że teraz też tak będzie
 
reklama
Okazało się że wszystkie badania mam. Wporzadku genetyczne i immunologiczne nie było też żadnego konfliktu serologicznego ale zagłębiając się dalej okazało się że na pewnym etapie ciąży robił się zator i nie dochodzi tlen do dzieci i coś tam jeszcze nie pamiętam jak to się fachowo nazywa.


Ostatnia ciąża właśnie przerwana przez to że doszło do zatoru i dziecku zbrakło tlenu i serduszko się zatrzymało 😥😥 Tak lekarz tłumaczył ale jeszcze byłam w totalnej rozsypce że nie kontaktowałam racjonalnie . Ciąża pozamaciczna poronienia samoistne ciąża biochemiczna odklejenie się pęcherzyka z zarodkiem od ściany macicy i poronienie w 12 tyg.
Szczerze mówiąc czasem się sama sobie dziwię że się nie poddałam po tym wszystkim ale każda podejmowana próba miło że była z powodzeniem to tylko i wyłącznie z płaczem i do tej pory .
Lekarz mi już zapowiedział odgórnie że najprawdopodobniej będzie cesarka także mogę się spodziewać rozwiązania nawet na końcówce mają
przyjmujesz jakaś heparynę?
 
Ja tez nie mam i nie będę mieć detektora. Wiec jest nas więcej . Zawsze dość wcześniej czułam ruchy i liczę, ze teraz będzie tak samo .
ja też nie planuję. Ja w pierwszej ciąży ruchy czułam od 18-19 tyg i nie miałam długich przerw, córka była bardzo zwiercona, więc czasami już miałam dość okladania po żebrach. Teraz aby wytrzymać do pierwszych ruchów, każda wizyta będzie stresująca ale cóż...
 
Ja na chwilę obecną też nie planuje zakupu i myślę że raczej nie będę go kupować :)

Miłego dnia dziewczyny,
Ja od 3 nie śpię bo oczywiście dziś wizyta i pół nocy myślałam jak tam maluszek w środku, czy dużo urósł i czy wszystko w porządku [emoji846] ale śniło mi się że wszystko było tak jak powinno i tego się trzymam. Teraz tylko cały dzień czekania i wszystko będzie jasne [emoji4]
 
Witam 🤰🏽🤰🏽

Aby było nam raźniej w dniu wizyty, bądźmy dla siebie wsparciem 😊

@Lilka92 - wizyta 19.11
@Bosiek - wizyta 19.11 NFZ
@TuRuda - wizyta 19.11 prenatalne
@Iza-09 - wizyta 19.11 prenatalne
@Magdalena09 - wizyta 19.11
@PsychoPatka91 - wizyta 19.11
@angeliskax - wizyta 19.11 NFZ


Powodzenia na dzisiejszych wizytach! Za dobre wiadomości i piękne widoki! ✊🏼☀️



@Genadia - wizyta 22.11 prenatalne
@Angelr - wizyta 22.11 prenatalne
@PsychoPatka91 - wizyta 22.11
@Aniaaq - wizyta 22.11 prenatalne
@Tiruriru1 - wizyta 23.11
@Mimi94 - wizyta 23.11 NFZ
@Katarzyna542 - wizyta 23.11
@Aga0502 - wizyta 24.11 prenatalne
@Passtelova - wizyta 25.11 prenatalne
@Marta509 - wizyta 25.11 prenatalne
@Hankaa - wizyta 25.11
@Passtelova - wizyta 26.11
@MamaLama - wizyta 26.11 prenatalne
@MamaLama - wizyta 29.11
@chucherko - wizyta 29.11 prenatalne
@Lovemetender - wizyta 29.11 prenatalne
@Lunka85 - wizyta 29.11
@paxi_ab - wizyta 29.11
@Stelle - wizyta 29.11
@Paulina_N - wizyta 29.11 prenatalne
@joszka - wizyta 30.11 prenatalne
@Anolik - wizyta 30.11 prenatalne
@weronika9196 - wizyta 30.11 prenatalne
@Joannaa24 - wizyta 30.11
@Aniaaq - wizyta 01.12
@Kinga10204 - wizyta 01.12 prenatalne
@DomiNikaKukakaan - wizyta 02.12 prenatalne
@Eevee - wizyta 06.12 prenatalne
@mfifi04 - wizyta 06.12 prenatalne
@Kundlica - wizyta 06.12 prenatalne
@Aga0502 - wizyta 08.12
@weronika9196 - wizyta 08.12
@Jetkaa - wizyta 09.12 prenatalne
@DomiNikaKukakaan - wizyta 09.12
@Florestyna - wizyta 09.12 prenatalne
@guziczek80 - wizyta 10.12 prenatalne
@Bosiek - wizyta 10.12 prenatalne
@MamaTosi16 - wizyta 10.12
@Hmmmm - wizyta 13.12
@Bosiek - wizyta 14.12 patologia ciąży
@Hankaa - wizyta 14.12 prenatalne
@Florestyna - wizyta 14.12
@zaskoczONA - wizyta 15.12
@Paulina_N - wizyta 16.12
@Katarzyna542 - wizyta 17.12 prenatalne
@Aniaaq - wizyta 22.12 prenatalne
@Lunka85 - wizyta 22.12 prenatalne
@Hmmmm - wizyta 23.12 NFZ



Za bety do nieba i za Kropki, aby zechciały z nami zostać ✊🏼✊🏼
 
Ostatnia edycja:
A ja się zastanawiam nad detektorem...
Skoro jutro zjadą się najbliżsi to na bank moje 10letnie bratanice się skapną, że ciotka w ciąży (póki co nie wiedzą bo boję się, że gdyby coś poszło nie tak to mogą nie zrozumieć). Więc umówiłam się dzisiaj na wizyte do innego lek. niż prowadzący ale tylko po to, żeby się upewnić, że jest wszystko dobrze i po zdj. I wtedy z większym spokojem będę mogła powiedzieć, że będą miały kuzyna (bo czuje, że to chłopak [emoji41])
 
reklama
Do góry