reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Dziewczyny gratuluję dobrych wieści, super 🥰

Ostatnio pisałyście tyle o kfc i innych cudach, że narobiłam sobie też smaka 🤣
 

Załączniki

  • 20211118_163550.jpg
    20211118_163550.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 54
reklama
Hej kochane proszę poradzicie mi jak to wygląda bo szczerze mówiąc jestem zielona w tych sprawach.
Jestem na końcówce 3mies ciąży i kończy mi się umowa na czas określony z dniem 31.12.2021r Wiem że pracodawcy obowiązkiem jest przedłużyć mi umowę do końca porodu no chyba że pracodawca będzie chciał mi dać kolejną umowę na czas nie określony z dobrej woli. Ale rozchodzi mi się o to czy na koniec umowy muszę dostarczyć jakieś oświadczenie pracodawcy od swojego lekarza prowadzącego w którym tyg jestem .
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi 🙂
Wydaję mi się, że jak będzie problem z przedłużeniem umowy do dnia porodu to może będziesz musiała przedstawić taki dokument 🙂
 
Wydaję mi się, że jak będzie problem z przedłużeniem umowy do dnia porodu to może będziesz musiała przedstawić taki dokument 🙂
A powiedz mi jeszcze a skąd pracodawca będzie wiedział że powinien mi przedłużyć taką umowę po 3 mies ciąży skoro nie wie w którym tyg ciąży jestem i się niczym nie interesuje ?? Dowie się z ZUS-u po przez zwolnienia ??😉🙈
 
Hej :) Jestem Iza, mam 30 lat i jestem w 10 tyg ciąży. To jest moja 3 ciąża (na dodatek po 9 latach) i średnio wydaję się być tu na miejscu, bo większość z was będzie mamą po raz pierwszy. Dołączyłam do was, bo czuję się trochę odosobniona, nie mam z kim porozmawiać o ciąży... Jest mi poprostu ciężko, a nie ma do kogo się odezwać. Mąż jest, bo jest, rodzina dziwnie zareagowała na tą wiadomość... Poza tym ciąża strasznie mi się dłuży i boję się powiedzieć o niej szefowej...
 
A powiedz mi jeszcze a skąd pracodawca będzie wiedział że powinien mi przedłużyć taką umowę po 3 mies ciąży skoro nie wie w którym tyg ciąży jestem i się niczym nie interesuje ?? Dowie się z ZUS-u po przez zwolnienia ??😉🙈
ZUS nie ma takich informacji,w którym tygodniu jesteś. Będziesz musiała z nim po prostu porozmawiać, jak nie uwierzy na słowo to będziesz musiała mu pokazać zaświadczenie. Chyba, że karta ciąży mu wystarczy jako dowód 🤷
 
Kuzwa, teraz patrze, ze to nir jest sonoline, ten ktory zamowilam
 

Załączniki

  • Screenshot_20211118_172245_pl.allegro.jpg
    Screenshot_20211118_172245_pl.allegro.jpg
    177,1 KB · Wyświetleń: 57
Hej :) Jestem Iza, mam 30 lat i jestem w 10 tyg ciąży. To jest moja 3 ciąża (na dodatek po 9 latach) i średnio wydaję się być tu na miejscu, bo większość z was będzie mamą po raz pierwszy. Dołączyłam do was, bo czuję się trochę odosobniona, nie mam z kim porozmawiać o ciąży... Jest mi poprostu ciężko, a nie ma do kogo się odezwać. Mąż jest, bo jest, rodzina dziwnie zareagowała na tą wiadomość... Poza tym ciąża strasznie mi się dłuży i boję się powiedzieć o niej szefowej...
Hej, hej. Wbrew pozorom prawie wszystkie mamy juz dzieci (1,2,3) wiec napewno nie jestes tu odosobniona. Sama mam 10 i 2,5 letnie corki i to moje 3 dziecko.
Wiec rozgosc się 😉
 
reklama
Do góry