reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Melduję się! Mały człowiek ma 2,86cm i jest mała wiercipięta
emoji7.png
usg wciąż o 1 dzień przed OM
emoji6.png


Czuje jak ze mnie stres schodzi.. Niby byłam ok, ale jednak 5 wizyt w WC przed wizyta i nagła senność po mówią mi, że trzymała mnie adrenalina
emoji23.png
Zobacz załącznik 1338062
Ooo Cześć maluszku ;) u nas dziś 2,88cm także idziemy leb w leb ;) tez Ci robił usg przez brzuch? Niech rosną zdrowo serduszka ❤✊
 
Cześć dziewczyny. Udało się :-) termin mam na 13.06 wszystkie badania ok. Na wizycie wszystko ok. Ale cos nie daje mi spokoju. Mam pracę siedzącą i po całym takim dniu czasami jak wracam do domu przy chodzeniu strasznie boli mnie ppdbrzusze przy każdym kroku odczuwam ból potem przechi. I np za 2 tyg znow się powtórzy. Od czego to może być czy ktoś tez tak ma. Strasznie nie daje mi to spokoju.
 
Jestem po i az ze szczęścia nie wiem co mam począć. Dzidziol na 3,13 cm. Puls 168. Wyniki krew mocz wszystko super jedyna notatka to nadplytkowosc.
Z USG 10+0 z om 10+1. Zaraz oszaleję z nadpobudliwości.
Aaaa i jeszcze dobra wiadomość krwiak się wchłania i jest mniejszy ❤️❤️❤️❤️ mam nadzieję że to już z górki.
 

Załączniki

  • IMG_2377.jpg
    IMG_2377.jpg
    129,4 KB · Wyświetleń: 62
Jestem po i az ze szczęścia nie wiem co mam począć. Dzidziol na 3,13 cm. Puls 168. Wyniki krew mocz wszystko super jedyna notatka to nadplytkowosc.
Z USG 10+0 z om 10+1. Zaraz oszaleję z nadpobudliwości.
Aaaa i jeszcze dobra wiadomość krwiak się wchłania i jest mniejszy ❤️❤️❤️❤️ mam nadzieję że to już z górki.
Rośnie jak na drożdżach bombelek ❤❤ u nas też serduszko dzis 166 , dzidziol trochę mniej urósł jak u Ciebie ale i tak wszystko książkowo ;) z usg 9+5 z om 9+6 :)) oby więcej takich informacji 😍
 
Rośnie jak na drożdżach bombelek ❤❤ u nas też serduszko dzis 166 , dzidziol trochę mniej urósł jak u Ciebie ale i tak wszystko książkowo ;) z usg 9+5 z om 9+6 :)) oby więcej takich informacji 😍
ja się zaskoczyłam że tak urósł. W takim tempie to że 4500 będzie wazyc 😂😂😂aż strach. Teraz jeszcze tę prenatalne i będę już zupełnie spokojna
 
reklama
Hej kochane proszę poradzicie mi jak to wygląda bo szczerze mówiąc jestem zielona w tych sprawach.
Jestem na końcówce 3mies ciąży i kończy mi się umowa na czas określony z dniem 31.12.2021r Wiem że pracodawcy obowiązkiem jest przedłużyć mi umowę do końca porodu no chyba że pracodawca będzie chciał mi dać kolejną umowę na czas nie określony z dobrej woli. Ale rozchodzi mi się o to czy na koniec umowy muszę dostarczyć jakieś oświadczenie pracodawcy od swojego lekarza prowadzącego w którym tyg jestem .
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi 🙂
 
Do góry