reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Dziewczyny doradźcie dostałam skierowanie na prenatalne - moja szwagierka ma dziecko z trisomia 21 i zapisując się na badanie chcą żebym dala im potwierdzenie dokumentacji medycznej że dziecko jest chore 🤦‍♀️ tylko problem w tym że o tym ze jestem w ciazy narazie nikt nie wie , chcemy powiedzieć po prenatalnych... można to jakoś inaczej załatwić?
 
reklama
Dziewczyny doradźcie dostałam skierowanie na prenatalne - moja szwagierka ma dziecko z trisomia 21 i zapisując się na badanie chcą żebym dala im potwierdzenie dokumentacji medycznej że dziecko jest chore 🤦‍♀️ tylko problem w tym że o tym ze jestem w ciazy narazie nikt nie wie , chcemy powiedzieć po prenatalnych... można to jakoś inaczej załatwić?
A czemu nie chcesz powiedzieć teraz?
 
Dziewczyny doradźcie dostałam skierowanie na prenatalne - moja szwagierka ma dziecko z trisomia 21 i zapisując się na badanie chcą żebym dala im potwierdzenie dokumentacji medycznej że dziecko jest chore 🤦‍♀️ tylko problem w tym że o tym ze jestem w ciazy narazie nikt nie wie , chcemy powiedzieć po prenatalnych... można to jakoś inaczej załatwić?
Jeśli to dla Ciebie ważna kwestia, to może warto jednak powiedzieć tylko szwagierce. W inny sposób chyba nie jesteś w stanie otrzymać tego dokumentu.
 
A czemu nie chcesz powiedzieć teraz?
Bo mieszka ode mnie 150 km I nie widujemy się za często. Moja siostra która mieszka obok nic nie wie o ciąży chociaż się domyśla a widzę się z nią kilka razy w tygodniu. Chce ta informacje zostawić na święta a z nią w bliskich relacjach nie żyje, no nic najwyżej zapłacę...
 
Bo mieszka ode mnie 150 km I nie widujemy się za często. Moja siostra która mieszka obok nic nie wie o ciąży chociaż się domyśla a widzę się z nią kilka razy w tygodniu. Chce ta informacje zostawić na święta a z nią w bliskich relacjach nie żyje, no nic najwyżej zapłacę...
Rozumiem, to może powiedz to lekarzowi i obejdzie się teraz bez zaświadczenia hmm
 
@Florestyna gratuluję udanej wizyty! A odnośnie dokumentacji dziecka to tak się zastanawiam czy faktycznie oni mogą tego wymagać? Przecież jest ochrona danych osobowych. Skoro to nie jest bliska rodzina to może nie chcieliby przekazywać tych dokumentów.
 
Melduję się! Mały człowiek ma 2,86cm i jest mała wiercipięta [emoji7] usg wciąż o 1 dzień przed OM [emoji6]

Czuje jak ze mnie stres schodzi.. Niby byłam ok, ale jednak 5 wizyt w WC przed wizyta i nagła senność po mówią mi, że trzymała mnie adrenalina [emoji23]
Screenshot_20211118_160843_com.huawei.himovie.overseas.jpeg
 
reklama
@Florestyna gratuluję udanej wizyty! A odnośnie dokumentacji dziecka to tak się zastanawiam czy faktycznie oni mogą tego wymagać? Przecież jest ochrona danych osobowych. Skoro to nie jest bliska rodzina to może nie chcieliby przekazywać tych dokumentów.
Niby bliska bo od ojca dziecka siostra ;) tez mnie to zdziwiło bo przecież ochrona rodo... W ogóle co za bzdura wszędzie doszukiwanie czy dziecka aby napewno jest chore co przecież widać gołym okiem.. oni też żeby mieć karte inwalidy by pod szpitalami moc stawać bo wiecznie nie ma miejsca musieli udowadniać niepełnosprawność przecież ba to nie ma leku.. ajjj polska... mój jak słyszał ta rozmowę to mi tylko pomachał żeby nawet nie kontynuować dennej rozmowy tylko się zaplaci...
 
Do góry