reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

To musze sobie kupić ogórki kiszone bym miała jak coś mnie się takiego przytrafi. Ale mam nadzieje ze jednak nic mi juz nie bedzie i ode mnie odejdzie ten nieznosny kaszelek! On mnie wykończył najbardziej. Wole po stokroć katar, pfu pfu pfu!

o, to do wtorku lada moment, trzymam kciuki za wizytę! Ja w czwartek lece na badanie krwi, a piątek zakładamy karte ciąży 😆😬

Dziękuję ;*
i ja się dołączam, spełnienia marzeń i nudnej spokojnej ciąży 😘
 
reklama
Ja mam co prawda termin na 1 lipca ( tak obliczył lekarz ) 😅 ale czasami tu zaglądam bo termin 1 lipca jest taki... akurat na granicy czerwca i lipca.
To tak jak ja na majówkach jestem... TP mam na 1.06 wg om i na 2.06 wg USG... Ale oba poprzednie porody wczesniacze (więc spora szansa na powtórkę)...
 
Ja oczywiście dzień przywitany mocnym plamieniem.. już sama nie wiem czego się w tej ciąży spodziewać.. wychodzę z domu żeby o tym aż tak nie myśleć.. jadę na obiad do teściowej.
 
Ja oczywiście dzień przywitany mocnym plamieniem.. już sama nie wiem czego się w tej ciąży spodziewać.. wychodzę z domu żeby o tym aż tak nie myśleć.. jadę na obiad do teściowej.
kurcze to ja dzisiaj wstałam może nie rześko ale bez objawów i panika. teraz albo dostanę nauczkę w ciągu dnia albo jutro. To moja druga ciąża ale pierwsza była za krótka żeby dojść do wniosku że to czas pełen niespodzianek i burzy mózgu.
 
kurcze to ja dzisiaj wstałam może nie rześko ale bez objawów i panika. teraz albo dostanę nauczkę w ciągu dnia albo jutro. To moja druga ciąża ale pierwsza była za krótka żeby dojść do wniosku że to czas pełen niespodzianek i burzy mózgu.
Straciłaś pierwszą ciążę?
 
reklama
Witajcie. U mnie dzisiaj 10+0 😊 czuję się świetnie, aczkolwiek od wczoraj mam cały czas uczucie ściśniętego brzucha. Ale pokłóciłam się z mężem, to może z nerwów te uczucie.
Co dzisiaj gotujecie? U mnie pieczarkowa a na drugie łosoś i kasza bulgur. Nie mam ostatnio pomysłów, a to obiady, które córka lubi więc i ja pewnie zjem 😉
u mnie kartoflanka z boczkiem i placki cukiniowo-marchewkowe
 
Do góry