reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

ja dziś 10+2, niemal tak samo 🙂
U mnie tez 10+2🙂

Jeny, dziewczyny, w kompleksy mnie wpedzacie, wszystkie o dwudaniowych obiadach piszecie, a ja to czesto nie jestem w satnie jednego dania sklecić. Wczoraj jedlismy sklepowe pierogi, a dzis corka planuje nalesniki, wiec ja do kuchni nie wchodze.
 
reklama
To widzę że wiele z nas z przykrą przeszłością.. ale w końcu musi być pięknie 😍😍🤗
oczywiście. Bardziej mi chodzilo że wszystko zaskakuje bo mówiłaś że nie wiesz czego się spodziewać w tej ciąży i ja już też nie mam pojęcia. Codziennie jak wstaje to czuję się inaczej
 
U mnie tez 10+2🙂

Jeny, dziewczyny, w kompleksy mnie wpedzacie, wszystkie o dwudaniowych obiadach piszecie, a ja to czesto nie jestem w satnie jednego dania sklecić. Wczoraj jedlismy sklepowe pierogi, a dzis corka planuje nalesniki, wiec ja do kuchni nie wchodze.
ja gotuje dwa, bo córka przyzwyczajona do dwóch dań. Tak jadła od roczku gdzieś i tak też je na codzień w żłobku, więc muszę 😂 ja sama jem małe porcje, jakos nie mogę wcisnąć jednej porządnej tak jak przed ciąża
 
o ja mam tak problem ze jem i jestem ciągle głodna. Jakby mi się te receptory w mózgu przestawiły. Ale zjem trochę i już nie mogę i 5 minut później znowu mi słabo z głodu. Nie wiem jak mam to ogarnąć .
ja też odczuwam takie dziwne ssanie. Wczoraj o 13 zjadłam miseczkę pomidorowej i o 14 już byłam mega głodna🙈
 
reklama
Ja mam dziś 9+1 i od paru dni nie miał nudności.. To dziś mi tak słabo było rano.. Ani zjeść bo mi niedobrze ani nic.. No masakra powiem Wam.. I dziś pierwszy raz od dawna mam takie nerwy ze normalnie bez kija nie podchodź...
 
Do góry