reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Jak tam wieczór mija? ;)
Ja powoli wracam do żywych! Jeszcze kaszle, ale już coraz mniej, więcej energii mam i już nie boli mnie głowa jak przez całe 1.5 tygodnia 😒😁
Dzisiaj mam urodziny to trochę posiedziałam sobie z mezem, teściowa z babcią wpadły na obiad i sobie siedzieliśmy!🤭🤭
Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń 🌷🌷🌷
 
reklama
Jak tam wieczór mija? ;)
Ja powoli wracam do żywych! Jeszcze kaszle, ale już coraz mniej, więcej energii mam i już nie boli mnie głowa jak przez całe 1.5 tygodnia 😒😁
Dzisiaj mam urodziny to trochę posiedziałam sobie z mezem, teściowa z babcią wpadły na obiad i sobie siedzieliśmy!🤭🤭
Wszystkiego najlepszego😀
 
Jak tam wieczór mija? ;)
Ja powoli wracam do żywych! Jeszcze kaszle, ale już coraz mniej, więcej energii mam i już nie boli mnie głowa jak przez całe 1.5 tygodnia 😒😁
Dzisiaj mam urodziny to trochę posiedziałam sobie z mezem, teściowa z babcią wpadły na obiad i sobie siedzieliśmy!🤭🤭
Wszystkiego wymarzonego 🎂🤗🥂🥳
 
U mnie dzisiaj 7+6, miałam przeboje z zaparciami ale ogórki kiszone pomogły 😁 czekam na wizytę we wtorek i modlę się by było wszystko dobrze 🙏🙏🙏😘😘😘
To musze sobie kupić ogórki kiszone bym miała jak coś mnie się takiego przytrafi. Ale mam nadzieje ze jednak nic mi juz nie bedzie i ode mnie odejdzie ten nieznosny kaszelek! On mnie wykończył najbardziej. Wole po stokroć katar, pfu pfu pfu!

o, to do wtorku lada moment, trzymam kciuki za wizytę! Ja w czwartek lece na badanie krwi, a piątek zakładamy karte ciąży 😆😬
Wszystkiego wymarzonego 🎂🤗🥂🥳
Dziękuję ;*
 
Jak tam wieczór mija? ;)
Ja powoli wracam do żywych! Jeszcze kaszle, ale już coraz mniej, więcej energii mam i już nie boli mnie głowa jak przez całe 1.5 tygodnia 😒😁
Dzisiaj mam urodziny to trochę posiedziałam sobie z mezem, teściowa z babcią wpadły na obiad i sobie siedzieliśmy!🤭🤭
Dziś obchodziła urodziny moja bratanica.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 🥳
Dziś u mnie 9+0
 
Witajcie. U mnie dzisiaj 10+0 😊 czuję się świetnie, aczkolwiek od wczoraj mam cały czas uczucie ściśniętego brzucha. Ale pokłóciłam się z mężem, to może z nerwów te uczucie.
Co dzisiaj gotujecie? U mnie pieczarkowa a na drugie łosoś i kasza bulgur. Nie mam ostatnio pomysłów, a to obiady, które córka lubi więc i ja pewnie zjem 😉
 
reklama
Jak tam wieczór mija? ;)
Ja powoli wracam do żywych! Jeszcze kaszle, ale już coraz mniej, więcej energii mam i już nie boli mnie głowa jak przez całe 1.5 tygodnia [emoji19][emoji16]
Dzisiaj mam urodziny to trochę posiedziałam sobie z mezem, teściowa z babcią wpadły na obiad i sobie siedzieliśmy![emoji2960][emoji2960]
Wszystkiego najlepszego [emoji8]
a ja się wczoraj dowiedziałam że niedosc że moja siostra jest w ciąży, pisałam wam kiedyś że 2,5 tygodnia wyżej więc też na czerwiec [emoji3526] to jeszcze się okazuje że dzień po mnie termin ma moja przyjaciółka a 2-3 dni później jeszcze moja kuzynka [emoji1787] także będzie mocny czerwiec w przyszłym roku [emoji13]

U mnie dzisiaj 8+2, samopoczucie mam bardzo dobre, jedynie piersi mnie dalej mocno bolą, a tak zero objawów, z czego bardzo się cieszę [emoji3526]
 
Do góry