reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Czesc Dziewczyny :) nie wiem czy jeszcze mogę ale chciałabym do Was dołączyć. Jestem w 9 tyg ciąży :) a w domu mam też 1,5 rocznego synka :) chętnie przeczytałabym wszystkie posty które napisałyście ale chyba za szybko nie dam rady :) bo jest ich baaaardzo dużo ;):):) mam nadzieję że u każdej z Was wszystko jak najbardziej pozytywnie. Pozdrawiam
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
Ja wczoraj po drugiej wizycie kontrolnej i usg.
Maluszek ma 2,49 cm; widać było ruch ❤️ I wyraźne serduszko. Według OM to 9 + 2 tc, z USG wychodzi to samo.
Wszystkie wszystkie wyniki badań dobre, 29.11 kolejna wizyta, a na niej kolejne badanie usg (badania prenatalne), w tym testy NIFTY.
Pozdrawiam i trzymam kciuki za resztę!

Ps. Niestety nie zawsze może być kolorowo, wiec jak to codziennie od 4 tygodni rozpoczęłam już poranną partię wymiotów 😨
 
Cześć Dziewczyny,
Ja wczoraj po drugiej wizycie kontrolnej i usg.
Maluszek ma 2,49 cm; widać było ruch [emoji3590] I wyraźne serduszko. Według OM to 9 + 2 tc, z USG wychodzi to samo.
Wszystkie wszystkie wyniki badań dobre, 29.11 kolejna wizyta, a na niej kolejne badanie usg (badania prenatalne), w tym testy NIFTY.
Pozdrawiam i trzymam kciuki za resztę!

Ps. Niestety nie zawsze może być kolorowo, wiec jak to codziennie od 4 tygodni rozpoczęłam już poranną partię wymiotów [emoji32]
[emoji173] no to jak pawie odchodzą, to chyba kolorowo [emoji6]
Trzymam.kciuki za dzisiejsze wizyty i dobre wieści.
 
Co do liczenia tygodni to moja ginka mi wytłumaczyła to dość prosto, obecnie mam 7+3 czyli jestem w trakcie 8tc. Ciążę liczymy od pierwszego dnia miesiączki czyli 0+1 do 0+6 to 1tc, od 1+1 do 1+6 to 2tc, bo pierwszy już zakończyłaś i zaczęłaś drugi 😊
 
reklama
Do góry