reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Dupka bierzesz 6 tabletek dziennie?
Kochana pomysl inaczej: 2 poprzednie sie nie utrzymaly, wiec ta sie musi utrzymac. Jestem w takiej samej sytuacji. Do 3 razy sztuka [emoji173] po wizycie bedziesz spokojniejsza i powiesz ze mialam racje [emoji173]
3x duphaston i 3x progesterone bensis

Tego musimy sie trzymać [emoji3]! Będzie dobrze[emoji173]
 
reklama
Ciuszki dla młodej kupowałam w paczkach na allegro za 10pln spora część ubrań w określonym rozmiarze, większość firmowych...
Ta gondole ma taka duza
Przez pierwsze pół roku/dopóki maluch nie zacznie siadać zamierzamy z wózka mieć też łóżeczko przy łóżku... To dla nas akurat plus.... niestety mamy bardzo ograniczoną przestrzeń (nawet nie mamy balkonu)
 
Ciuszki dla młodej kupowałam w paczkach na allegro za 10pln spora część ubrań w określonym rozmiarze, większość firmowych...

Przez pierwsze pół roku/dopóki maluch nie zacznie siadać zamierzamy z wózka mieć też łóżeczko przy łóżku... To dla nas akurat plus.... niestety mamy bardzo ograniczoną przestrzeń (nawet nie mamy balkonu)
Ah to sprawa wyjasniona 😀 ja tez mam ograniczone miejsce. Chcemy kosz mojzesza 😀
 
Ja kupię chyba jakaś najtańsza, bo w sumie w kwietniu jeszcze możemy chodzić w zimowych ubraniach. Żeby się nie okazalo ze pod koniec się nie dopnę. Miałam sobie kupić porządny płaszcz z wełną, ale boje się, że mi przestanie pasować.

Co do brzucha - robię sobie co tydzień zdjęcia i na nich różnicy nie widać. Ale ja czuję po sobie. Jeansy już odpinam, brzuszek w wczoraj tak wywaliło, a wcale nie byłam jakaś wzdeta. W ogóle wieczorem miałam dość twarde podbrzusze. Dzisiaj 9+1.

Ja uwielbiam lumpeksy, ale dla noworodka chce mieć świeże ciuszki, ewentualnie po znajomych. Pepco ma takie ceny, że większej różnicy może nie być.
mi właśnie Pepco kompletnie nie odpowiada... Ubrania mają piękne, ale te materiały... Matko, sztywne jak kartki.
 
Ale nas dzis wizytuje 😀 na ktora macie? Ja ide na 15.40. Nie moge sie doczekac spotkania z kropkiem ❤ dzis jest 7+2. Ide na nfz. Zaraz dam jej karteczke aby wypisala mi skierowanie na badania.
Dziewczyny ktore sa na l4, jak sobie radzicie w domu caly czas? Bo mi strasznie szybko zlecialy te tygodnie. Ogladam wozki, kolderki ❤
19:20 a już od rana cała w stresie w sumie nie wiem czego się spodziewać dzisiaj 6 tydzień skończony równo mam. Chciałabym zobaczyć serduszko ale wiem, że czasami widać je później :(
 
Ah to sprawa wyjasniona 😀 ja tez mam ograniczone miejsce. Chcemy kosz mojzesza 😀
Właśnie kosz Mojżesza to też dopóki nie zacznie siadać/podciągać się, dlatego wolę już do tego celu wózek 🤣
Przy okazji młode będzie miało mniej stresów przy zmieniającym się otoczeniu (bo w zasadzie ciągle będzie w znanym miejscu)
 
reklama
Właśnie kosz Mojżesza to też dopóki nie zacznie siadać/podciągać się, dlatego wolę już do tego celu wózek 🤣
Przy okazji młode będzie miało mniej stresów przy zmieniającym się otoczeniu (bo w zasadzie ciągle będzie w znanym miejscu)
Tylko te kosze maja takie ceny ze szok 😱
 
Do góry