reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Szkoda, że nie zostaniesz z nami ;)

To zaufaj lekarzowi. A oproznilas pęcherz przed wizytą?

W ogóle dziewczyny, mam prośbę. Rozumiem, że nie unikniemy tematów poronień. Ale nie ciągniemy tutaj proszę tych wątków na parę stron. Nie każda z nas ma siłę o tym czytać. Wiem, że to część życia, trochę dziewczyn w ten sposób się pożegnało z naszą grupą, ale rozpisywanie tu o innych poronieniach z przeszłości na kilka z nas może wpłynąć bardzo źle. Sami widzicie jaka jest czasem panika ze zwykłego braku bólu piersi. Nie zrozumcie mnie proszę źle.
Zgadzam się z tym. Ja zauwazylam ze jak sie ciągnie ten temat albo któraś mimo zapewnien lekarza ze ma sie nie martwic a i tak szuka dziury w całym to przestaje się udzielać bo no przepraszam szlag mnie trafia takie coś.
 
ja też... Moje mdłości mijają niemal od razu po kanapce z fast foodu. Mam wrażenie, że chyba dodają środków przeciwwymiotnych do tych kanapek. W pierwszej ciąży miałam tak samo.
mój znajomy zawsze na kaca jadl burgera z maca bo twierdził że po tym się nie wymiotuje. Moze coś w tym jest 😂😂😂
 
Dziewczyny! Ja wiem ze kazda z nas ma za soba poronienia. Bardzo ciezko sie z tym pogodzic. Ale wyobrazcie sobie moja kolezanka miala 3 in vitro, kilka inseminacji i zadnej ciazy. Minelo troche czasu i ma sliczna zdrowa corke, teraz synka urodzila obu naturalna ciaza.
My sie tez dlugo staralismy. 2 poronienia, potem badania.. dlugo dlugo nic. Az do teraz.. miesiac po slubie i 2 porzadne kreseczki❤ 3 podejscie
Pamietajcie ze zycie toczy sie dalej. Trzeba miec nadzieje ze wkoncu sie uda i odpedzic zle mysli. Tez sie balam na poczatku, teraz jestem spokojniejsza. Wiem ze stres dzidziusiowi nie sluzy. A wyszukiwanie objawow nie ma sensu. Jezeli ciaza ma sie utrzymac to tak bedzie❤ wiec odpedzic zle mysli, odpoczac, zrelaksowac sie i bedzie wszystko dobrze❤❤
Spedzimy tu spokojne miesiace❤
Mìlej soboty dla Wszystkich 😉😉
 
Daleko nie muszę szukać, pojawiłam się w mojej rodzinie jak miałam 3.5 roku, mówiłam że mamusia urodzi mi braciszka... Mama potakiwała, ale wiedziała, że jest bezpłodna (dlugie lata, proba invitro - ponad 30l temu to koszta ogromne)...

Jak miałam 6 lat mama przyszła z pracy z informacją że jest w ciąży... Wszyscy się dziwili, a ja się dziwiłam im, bo dla mnie to było oczywiste że"mama urodzi mi braciszka"... Zgadnijcie co urodziła 🤣😂
 
Dziewczyny czy któraś z Was walczy z taką wysypka. W sumie to nie wiem jak to nazwać bo nie swędzi ale pojawiło mi się na ciele mnóstwo takich wyprysków. Nie zaczęłam stosować żadnych nowych proszków ani kosmetyków
 

Załączniki

  • IMG_20211030_122747.jpg
    IMG_20211030_122747.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 47
reklama
Cześć Dziewczyny, chciałam się przywitać! Mam na imię Natalia i w tym roku kończę 32 lata. To moja pierwsza ciąża, termin porodu wg USG to 06.06.2022.
W środę mam druga wizytę kontrolną. Jest to końcówka 8 tygodnia, w poniedziałek zaczynam 9 tc.

Chciałam się trochę podzielić, trochę pożalić na moje samopoczucie- w najczarniejszych snach nie sadzilam, ze będę tę ciążę tak trudno znosić 😔 wybudzać się w nocy po kilka razy, później trudno usnąć, wymiotuję po kilka razy dziennie, nieustanne mdłości, zawroty głowy, a co najgorsze wyglądam i czuję się tak potwornie słabo.
Liczę, ze pierwszy trymestr daje mi tak popalić, ze kolejne będą łaskawsze.

Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny i życzę pozytywnego rozwiazania. 💚💚💚
 
Do góry