reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
ja na trochę umilkła ale juz spieszę z informacja :) po wizycie 27.10 wszystko dobrze, jest bobasek - serduszko bije :) termin na 19.06.2022 czekamy co bedzie dalej bo jakos tak sie denerwuje ze cos pojdzie nie tak ;( kolejna wizyta 24.11 :)
Ja się będę denerwować w sumie do samego końca... W piątek za tydzień USG i pobranie nifty, 10.11 wizyta u tego gin co mam z pakietu, ale nie bardzo chce mi prowadzić ciążę, ale daje skierowania na badania, ale karty ciąży założyć nie chce, a 18.11 USG genetyczne... liczę że do tego czasu będę miała już wyniki nifty 😅
A następnie zostanie stres do połówkowego USG (pewnie po drodze jeszcze kilka innych wykonam, ale to w sumie grudzień, sylwester to może nie być czasu)... 🤔
 
U mojego syna w przedszkolu bostonka i też go zostawiłam w domu.
Cześć wszystkim, chciałabym się przywitać i odnieść. Jestem w 9tc, to moja druga ciąża. Dokładnie jak u koleżanki powyżej, jestem totalnie załamana :( To już moja 3 infekcja od zapłodnienia, ostatnio tydzień wyjęty z życia, gorączka, kaszel, wysokie CRP a dziś zaatakowało mi gardło. W dodatku dostałam dziś sms z przedszkola córki, że w jej grupie panuje ospa :(. Nie wiem nawet co myśleć, ale dziś już do przedszkola nie dotarła. W dodatku ja mam ciągle kontakt z chorymi dziećmi, bo taka moja praca. Chyba czas pomyśleć o zwolnieniu i zamknięciu się w domu na jakiś czas, bo wszędzie, na każdym kroku chore osoby, coś strasznego!
 
Dziewczyny wróciłam z pracy i zobaczyłam że mam takie brązowe plamienie. Strasznie się martwię. Nie jest tego dużo ale już myślę o najgorszym:(
 
Dziewczyny wróciłam z pracy i zobaczyłam że mam takie brązowe plamienie. Strasznie się martwię. Nie jest tego dużo ale już myślę o najgorszym:(
Kochana jeżeli Cię coś martwi jedz na sor. Niech sprawdza.. To może być po prostu plamienie.. Bezpieczne.. Bo dużo kobiet tak ma. Ale dla spokoju psychicznego jedz Zobacz może?
 
Cześć wszystkim, chciałabym się przywitać i odnieść. Jestem w 9tc, to moja druga ciąża. Dokładnie jak u koleżanki powyżej, jestem totalnie załamana :( To już moja 3 infekcja od zapłodnienia, ostatnio tydzień wyjęty z życia, gorączka, kaszel, wysokie CRP a dziś zaatakowało mi gardło. W dodatku dostałam dziś sms z przedszkola córki, że w jej grupie panuje ospa :(. Nie wiem nawet co myśleć, ale dziś już do przedszkola nie dotarła. W dodatku ja mam ciągle kontakt z chorymi dziećmi, bo taka moja praca. Chyba czas pomyśleć o zwolnieniu i zamknięciu się w domu na jakiś czas, bo wszędzie, na każdym kroku chore osoby, coś strasznego!
Kupiłam *spam* syrop bez cukru, mleko z miodem czosnkiem, herbata z imbirem i cytryną i inhalacja z soli fizjologicznej. Jak narazie jest kiepsko🙁 Jak byłam chora pierwszy raz to nie wiedziałam, że jestem w ciąży i jeszcze antybiotyk od córki podebrałam. We wtorek idę do ginekologa mam nadzieję, że mnie jakoś uspokoi ☹️
 
Mąż był w kilku aptekach nigdzie nie ma gum z imbirem ...wzięłam anaket...on w kroplach i modlę się żeby pomógł ...ledwo stoję na nogach cały dzień bez jedzenia i wody no wszystko ze mnie wychodzi 😔😔😔 oby to było jednorazowe bo nie wyobrażam sobie funkcjonowania w taki sposób 😭
 
reklama
Bardzo mi przykro, przytulam mocno [emoji3059] mogę zapytać na jakim etapie ciąża się u Ciebie zakończyła?
Wg OM powinien być teraz 10 tydzień, według USG ciąża przestała się rozwijać na etapie 6 tygodnia (puste jajo) całkowicie pusty pęcherzyk ciążowy 1.60 cm bez zarodka i bez pęcherzyka żółtkowego.
 
Do góry