reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
W żłobku syna jakaś masakra. Więc zastanawiam się, co dalej robić. Boję się, że w końcu coś złapię. Zobaczymy. A Tobie się nie dziwię. Jestem generalnie za pracą w ciąży, ale myślę że są zawody, gdzie nie warto ryzykować.
Jestem nauczycielem i już mam dość... Liczę na szybkie L4 bo ciągle coś w tych szkołach jest... Połowa dzieci średnio przeziębiona, już drugi raz kwarantanna... Niestety mąż też nauczyciel... Trochę się boje tych wszystkich sytuacji.
 
Hej dziewczyny, u mnie póki co w brzuchu żadnych zmian, tak mi się wydaje, ale czasami trochę Cisna mnie jeansy, ale wydaje mi się że to pewnie wzdecia a nie brzuszek [emoji1745]
Mdłości już mam prawie zerowe, chyba że się dopiero rozkręca, ale mam inny problem... Mianowicie ból piersi, ale to tak mnie bolą że ani dotknąć ani się wyspać w nocy, już nie wspomnę że spanie bez stanika sportowego nie wchodzę w grę [emoji3525] z jednej strony się cieszę bo to zawsze jakiś objaw ale nie sądziłam że to aż taki ból.
Czy was też tak bolą?

Powodzenia na wizytach dzisiejszych [emoji3059]
 
W czwartek miałam Bete. Wyników nie ma do dIs. Wczoraj po 15ej dzwoniłam, mam zadzwonić jeszcze raz dzisiaj koło 10ej. Weekend przeżyłam bez stresu, bo to nie pomaga. Dziś według OM 5tc+4. Ciekawa jestem czy na tamten dzień mi podrosła. Czuję się dobrze, nie plamię, nie krwawie od kiedy wyszłam ze szpitala. Piersi mnie bolą, spać idę o 21 🤣. Biorę progesteron. I czekam na usg 5 listopada. Ale spróbuję się umówić gdzieś indziej w przyszłym tygodniu jeszcze 🙂
 
W drugiej ciazy brzuch szybko się uwidacznia;)
Niekoniecznie... Przed 2 ciążą się odchudzałam, więcej ruszałam etc, ważyłam ok 58kg jak zaszłam (wzrost 162cm) do 26 tc przytyłam do 63 kg, ogólnie ciąży nie było po mnie widać (jak nie powiedziałam, że jestem w ciąży ludzie nie wiedzieli - w pracy również...

Rodzinie powiedziałam dopiero w 22tc - byli zdziwieni...

Teraz zobaczymy jak będzie...
 
Niekoniecznie... Przed 2 ciążą się odchudzałam, więcej ruszałam etc, ważyłam ok 58kg jak zaszłam (wzrost 162cm) do 26 tc przytyłam do 63 kg, ogólnie ciąży nie było po mnie widać (jak nie powiedziałam, że jestem w ciąży ludzie nie wiedzieli - w pracy również...

Rodzinie powiedziałam dopiero w 22tc - byli zdziwieni...

Teraz zobaczymy jak będzie...
Jest dla mnie nadzieja. ;) Ja schudłam 15 kg, w planach było jeszcze 10. I boję się, że przytyję. W pierwszej na plus 23 kg...
 
Hej dziewczyny, u mnie póki co w brzuchu żadnych zmian, tak mi się wydaje, ale czasami trochę Cisna mnie jeansy, ale wydaje mi się że to pewnie wzdecia a nie brzuszek [emoji1745]
Mdłości już mam prawie zerowe, chyba że się dopiero rozkręca, ale mam inny problem... Mianowicie ból piersi, ale to tak mnie bolą że ani dotknąć ani się wyspać w nocy, już nie wspomnę że spanie bez stanika sportowego nie wchodzę w grę [emoji3525] z jednej strony się cieszę bo to zawsze jakiś objaw ale nie sądziłam że to aż taki ból.
Czy was też tak bolą?

Powodzenia na wizytach dzisiejszych [emoji3059]
O tak. Mam to samo z piersiami ! To jest ból okropny. Śpię w sportowym bo po przekręceniu się jakkolwiek ból jest nie do zniesienia. Zwłaszcza jak chwilę poleżę na plecach to potem są strasznie odrętwiałe. Sutki też bolesne bardzo. Tragedia. Muszę doktora podpytać jak to zminimalizować, bo tak się nie da spać i chodzić.

Brzuszek mi się zaokrągla, ale nie sam brzuch tylko raczej podbrzusze. Ja rodzinnie mam dość duży brzuch więc u mnie nie będzie aż tak szybko widać :D
 
No ja już nie umiem chyba tak pozytywnie wszystkiego rozpatrywać 🙈 wierzę że wszystko będzie ok, kiedyś musi się w końcu udać 🙏 dzięki za sprowadzenie na ziemię 😊

A ja dzisiaj ostatni raz jestem w pracy, lekarz wystawił mi l4 od jutra bo chciałam jeszcze zamknąć kilka spraw. Czuje się dobrze ale jak dużo w ciągu dnia podnoszę to wieczorami bardzo odczuwam brzuch. Do tego u nas trafił się przypadek covid, bostonka u dzieci i naprawdę wolę nie ryzykować 🙈
Nie dziwie się :) Ja jestem od tygodnia na zwolnieniu, u nas to standardowa praktyka, pracuje w przedszkolu specjalnym, więc od pierwszych dni jestem na L4, trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze ! :)
 
reklama
Na sutki i swędzące piersi polecam taki żel z Rosmana z AA z serii Mommy. Kupiłam wczoraj i moje sutki mi dziękują 🙈

W ogóle miałam dzisiaj tak straszne sny, że się nie mogę pozbierac. Powinnam dawno wstać do pracy, a ja leżę i próbuje rozkminić skąd mi się to wzięło w głowie...
 
Do góry