reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2022

No kurcze, dopochwowo biorę na wieczór. Dziś wzięłam tylko doustnie 100mg.
Jesli ja mam byc szczera to pojechałabym jeslixmasz w miescie "diagnostykę" całodobowa i, na sor. Jak, bd niski progesteron to doloza, a tak moze jest krwiaczek i Cie uspokoją. Ale to ja, wiadomo ze kazda decyzja bd dla Was najlepsza 🥰 trzymam kciuki 💪 dodam ze u nas ginekologia ma swój sor, stad nie bala bym, sie ze sie zaraze czymś, czekając dlugo i naprawdę idzie to sprawnie. Z synem bylam okolo 10 tc z bolami w klp.
 
reklama
Hej dziewczyny odpoczywam sobie cały dzień i teraz patrzę, a wkładka brązowa, lecę do WC robię siusiu podcieram się i krew 🤦🏼‍♀️ nie dużo... Wczoraj byłam z lekarza i było wszystko okay... 😔 Postaram się jutro do niej dostać ponownie na wizycie aby zobaczyć co się stało... 🤦🏼‍♀️😔😔
Mój lekarz mi powiedzial po ostatniej wizycie ze jak robi usg albo wizerunkiem itp to moze sie pojawić niewielkie krwawienie na drugi dzirn. Ale mi na szczescie nic nie bylo, moze u ciebie tez tak jest? Trzymam kciuki aby bylo wszysyko Ok?
 
Ja dzis mialam cytologie, i odrazu mi powiedzial prosze sie nie stresowac ze pojawi sie troszle krwi.
Bylo ale malutko. Jak sie podcieralam
 
Ja mam na tyle dobrze że mam lekarza na telefon. Moja klinika tak działa że wszystkie pacjentki mają telefon do swojego lekarza i jak coś się dzieje to z miejsca przyjmuje, jeśli trzeba przez telefon udzieli pomocy, jeśli on akurat nie może przyjąć kieruje do znajomego współpracownika który przyjmie. Mogę do niego jechać z marszu a Itak zostanę przyjęta.
Także mega się cieszę że trafiłam do kliniki kilka lat temu i mają takie podejście i dbanie o pacjenta
 
Ja mam na tyle dobrze że mam lekarza na telefon. Moja klinika tak działa że wszystkie pacjentki mają telefon do swojego lekarza i jak coś się dzieje to z miejsca przyjmuje, jeśli trzeba przez telefon udzieli pomocy, jeśli on akurat nie może przyjąć kieruje do znajomego współpracownika który przyjmie. Mogę do niego jechać z marszu a Itak zostanę przyjęta.
Także mega się cieszę że trafiłam do kliniki kilka lat temu i mają takie podejście i dbanie o pacjenta
Tez mam takiego. Zadzwonie lub pisze sms.
 
reklama
Do góry