reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Ja Wam zazdroszczę że znalazłyscie swoich że tak powiem ginekologów.. Mi ciężko wybrać dobrego.. Mój musi spełniać kilka warunków. A zwłaszcza muszę mu zaufać.. A tu gdzie mieszkam naprawdę ciężko z dobrym lekarzem.. Na NFZ są 2/3ginekologow.. Szukam troszkę dalej prywatnego i na NFZ.. Zobaczymy czy znajdę
Ja również jeszcze szukam lekarza. Byłam już dwa razy u lekarza który prowadził moja poprzednią ciążę ale jakoś nie mam do niego pełnego zaufania. Mam trochę wymagań i obawiam się, że nie będzie łatwo kogoś odpowiedniego znaleźć.
 
Można tylko mi dziś robił bez znieczulenia.
Ja też mam!

Wczoraj powiedziałam o ciąży bezpośredniej szefowej. I bardzo mnie wspiera, proponuje rozważenie zdalnej.

Ja też robię krzywa od razu, bo mam dużego syna ;) z pierwszej CC.

Dziewczyny, a w pierwszym trymestrze można do dentysty? Myślałam że od drugiego, a ja mam ząb do zrobienia.
 
Do kogo w Poznaniu chodzisz? Ja do Rajewskiego
Mnie w Poznaniu prowadził prof Sajdak dlugo dlugo a do gin kontrolnie itp chodzilam do Jana Miedzianowskiego, ale teraz chcialam kogos na miejscu zeby nie dojezdzac non stop 80 km i mam doktora ktory pracuje w Poznaniu na Polnej a przyjmuje u nas dr. Michalak. Ja chodze prywatnie:)
 
reklama
Do góry