reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Tak właśnie stwierdził krwiaka.
Według USG jest dziś 5.6tc pęcherzyk ma 1.6 cm ciałko zoltkowe ma 0.3 i powiedział że lada dzień powinno pojawić się serduszko.
Jestem trochę spokojniejsza.
Teraz byle do poniedziałku
Życzę dużo spokoju 😇i siły :) odpoczywaj a będzie dobrze. Ja co prawda nie miałam krwiaka. Ale miałam nadżerke ogromną.. Co prawda 3mies ciągle krwawi łamie. Stresu się nabawiłam. Ale nic się nie stało
 
Ja Wam zazdroszczę że znalazłyscie swoich że tak powiem ginekologów.. Mi ciężko wybrać dobrego.. Mój musi spełniać kilka warunków. A zwłaszcza muszę mu zaufać.. A tu gdzie mieszkam naprawdę ciężko z dobrym lekarzem.. Na NFZ są 2/3ginekologow.. Szukam troszkę dalej prywatnego i na NFZ.. Zobaczymy czy znajdę
 
Starałam się Was nadrobić ale tak dużo piszecie, że nie dałam rady....
Mieszkam w okolicach Warszawy, do giną chodzę prywatnie i każda wizyta niestety ale kosztuje 400 zł... place za nazwisko ale mam spokoj psychiczny że jestem w dobrych rękach. Prowadził moją pierwszą ciaze i jestem zadowolona. Dodam, że niestety jestem po bolesnej stracie i dlatego zależy mi na dobrym specjaliście.
 
Dużo tego plemienia? Który tydzień jesteś? Nie denerwuj się będzie dobrze. Często na początku są plemienia.
Niee to jest bardziej taki przybrudzony śluz. I zauważyłam ze tylko po wymiotach przy podtarciu. Niestety straszne mam mdlosci i wymioty od rana do wieczora.. 8 tc rowny dzis
 
reklama
Do góry