reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Też ładny przyrost[emoji4]
Chodzą ploty, że jak beta mocno wzrasta to moze byc ciąża bliźniacza wiec wole, żebym jednak nie miała jakiś kosmicznych przyrostów [emoji28] ale i tak wiadomo, ze najwazniejsze zeby kazdej z nas wzrastala prawidłowo i tego nam życze [emoji4]
Jestem tego samego zdania 😊
 
czesc dziewczyny :) witam sie i ja.

mam termin z om na 1/06/21 (tez juz jestem na majowych mamach),
dzis 5+3 i bylam na usg, zeby wykluczyc cp przed wylotem na wakacje (normalnie bym poszla w 7 dopiero).
w usg 10 mm piekny okragly pecherzyk, ale na razie pusty :( strasznie mnie to zdolowalo powiem szczerze, ale wiem, ze serio moze jeszcze byc za wczesnie. wiec jesli nie chcecie przezywac tego co ja to idzcie pozniej troche ;P
jest to moja 1 ciaza, dodatni test ciazowy 9 dni temu (1 dzien przed terminem miesiaczki). nie robilam bety. trzymam kciuki za nas <3
 
czesc dziewczyny :) witam sie i ja.

mam termin z om na 1/06/21 (tez juz jestem na majowych mamach),
dzis 5+3 i bylam na usg, zeby wykluczyc cp przed wylotem na wakacje (normalnie bym poszla w 7 dopiero).
w usg 10 mm piekny okragly pecherzyk, ale na razie pusty :( strasznie mnie to zdolowalo powiem szczerze, ale wiem, ze serio moze jeszcze byc za wczesnie. wiec jesli nie chcecie przezywac tego co ja to idzcie pozniej troche ;P
jest to moja 1 ciaza, dodatni test ciazowy 9 dni temu (1 dzien przed terminem miesiaczki). nie robilam bety. trzymam kciuki za nas <3
jednak zajrzałaś tutaj ;) ja raczej będę czerwcowa, bo mimo że z om wynika 1.06 to owu miałam raczej parę dni później. Na majówkach dziewczyny już mają "zaawansowany" stan, tu się mniej denerwuje, więc szybko opuściłam tamtą grupę 😂
 
jednak zajrzałaś tutaj ;) ja raczej będę czerwcowa, bo mimo że z om wynika 1.06 to owu miałam raczej parę dni później. Na majówkach dziewczyny już mają "zaawansowany" stan, tu się mniej denerwuje, więc szybko opuściłam tamtą grupę 😂
dopiero teraz zauwazylam, ze jest taka grupa :D taaaak, ja tez mysle, ze ciaza bedzie mlodsza, skoro na razie jest tylko pecherzyk ciazowy.....
 
widziałam właśnie w powiadomieniach, że coś tu napisałaś, ale weszłam najpierw na staraczki ❤️ jestem też na majowych, bo sama nie chciałam zakładać wątku 😂 ale zostanę tutaj, bo tam dziewczyny już mają jakieś objawy, widzą serduszka. Z wami będzie raźniej ;) jak ci wypada termin z OM?
O Hej niedawno też gratulowalam Ci na staraczki :) też do Was dołączam od dzisiaj ♥️
 
reklama
Dziewczyny a czujecie takie ciągnięcie w brzuchu? My dzisiaj mamy impreze rodzinną i siedzę chyba od godz 17 i już czuje taki dyskomfort. Oczywiście nie wiem czy mam się martwić czy nie…
 
Do góry