reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Hej dziewczyny, dzisiaj byłam na becie. Dzisiaj jest termin @, 4+0. Czy taki wynik jest ok? Bo ja nie wiem co wg norm oznacza 1-2 tydzień, jeśli od zapłodnienia to by się zgadzało 😊
 

Załączniki

  • 06e07db2-3ef5-4421-adc7-58f2794c76a4.jpg
    06e07db2-3ef5-4421-adc7-58f2794c76a4.jpg
    41,7 KB · Wyświetleń: 122
reklama
Witam wszystkie nowe-przyszłe mamy. [emoji4]

Byłam dziś na becie. I mnie nie uspokoiła.
1-4 tydzień od 50
Nie będące w ciąży do 5.
A co między 5 a 50??? Mam wynik 40,1. [emoji2368]
Mąż jeszcze nie wie i nie wiem, czy mu mówić.
W poniedziałek powtarzam. No i muszę iść do endo. Zobacz załącznik 1322565
a spójrz na moje wyniki tam jest 0,5-50 jako pierwszy tydzień
 
uff, dziękuję [emoji3059] powtórzę w poniedziałek i dam sobie spokój, poczekam do wizyty. Planuje między 6+0 a 7+0 a Wy?
Ja coś źle policzyłam i ustawiłam sobie wizytę jak już będzie leciał od om 8 tydzień [emoji38] w poniedziałek spróbuję cos przyspieszyć. Wg apki mam dziś rowno 5 t.
 
Ja coś źle policzyłam i ustawiłam sobie wizytę jak już będzie leciał od om 8 tydzień [emoji38] w poniedziałek spróbuję cos przyspieszyć. Wg apki mam dziś rowno 5 t.
ja planowo miałam mieć wizytę 4.11, ale to byłoby 8+5, więc nie ma opcji że tyle wytrzymam. Spróbuje na 6-7tyg się umówić
 
uff, dziękuję 🥰 powtórzę w poniedziałek i dam sobie spokój, poczekam do wizyty. Planuje między 6+0 a 7+0 a Wy?
ja mam wizytę kiedy będzie 6+2 z OM, ale wydaje mi się, że bardziej będzie 5+6. Nie nastawiam się, choć bardzo bym chciała ❤️. W weekend chciałabym powiedzieć moim rodzicom, bo mama ma urodziny. Poczekalabym z tym, ale to taka idealna okazja, żeby jej powiedzieć, że będzie pierwszy raz babcią. Mam więc nadzieję, że piątkowa wizyta coś mi da ;)
 
reklama
Do góry