reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Haha powiem Ci ze ja się całkiem dobrze czuje aleeee to ze nie wymiotuje to nie znaczy piekny stan 😂 może ogólnie chodzi o pojęci ze dziecko to szczęście i coś w tym jest my 2 lata staran więc nie tak hop siup tylko gwiazda kazala na siebie czekać ;)
poczekaj jak zaczną Ci puchnąć nogi i nie będziesz w stanie się ruszać tylko turlać 🤣🤣🤣
 
reklama
poczekaj jak zaczną Ci puchnąć nogi i nie będziesz w stanie się ruszać tylko turlać 🤣🤣🤣
Ja się cieszę, że teraz w ciąży nie przejdzie mi chodzić całe lato 🙈 u mnoe na koniec mała była taka duża, że mogłam spać tylko na plecach, do tego ucisk na przeponę i chrapalam jak dziki dzik 🤪
 
A kto jeszcze pracuje? Czy wszyscy są już na l4? Ja sie zastanawiam kiedy wybrać się na l4.
Ja nawet jeszcze nie powiedziałam w pracy. Planuje powiedzieć przed świetami. Na razie bede pracować dopóki kogoś znajdą na moje miejsce, potem będę musiała przeszkolić tą osobę i dopiero na L4, więc pewnie kolo marca może. Tfu tfu odpukać.

Ja o dziwo czuję się dobrze, a w poprzednich ciązach długo miałam mdlości, a tu mimo, że bliźniaki to czuję się już dobrze. Niestety już teraz dokuczają mi żylaki, które pojawily się w poprzedniej ciązy i teraz wróciły.
Muszę poprosić gina o skiegowanie do chirurga naczynioweg.

Ja 3 dawkę szczepienia mam dopiero na luty i trochę się boję szczepić.
 
poczekaj jak zaczną Ci puchnąć nogi i nie będziesz w stanie się ruszać tylko turlać 🤣🤣🤣
Właśnie że dobry dziewczyny mamy termin ;) czerwiec to jeszcze tych upałów nie będzie to liczę że nie będzie źle ;) klapka sie wsunie- gorzej by byly kozaki płaszcze swetry ;) a tak czerwiec początek lata - wstrzeliłysmy się myślę najlepiej ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No ja miałam w planach pracować minimum do Nowego Roku. Dobrze się czuje, więc mogłabym, ale to jakie cyrki zaczął odwalać pracodawca spowodowało, że wzielam L4 bez mrugnięcia okiem. Jest mi z tego powodu przykro, ale przynajmniej mam spokój i nie stresuje się tak tymi wszystkimi sytuacjami. Mam na szczęście co robić, więc na nudę nie narzekam.
 
Do góry