reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

U nas jak córka to wstępnie Ewa, syn to Adam lub Piotr :)
A co do świąt - u Was robi się prezenty dla całej rodziny? U mnie np. jest 5 rodzeństwa, 2 partnerów, mąż ma swoje rodzeństwa, siostra ma meza. Do tego dwójka dzieci i po dwoje rodziców. Wymyślacie coś dla każdego?
 
reklama
Powodzenia na wizytach!

Rozmawiacie o imionach, ja mam typ dla chłopca ale jeśli będzie dziewczynką to nie mam pojęcia. Przy córce też mieliśmy problem z mężem bo zupełnie inne się nam podobały. Pewnie weźmiemy kalendarz i spiszemy typy i droga eliminacji coś wybierzemy :)
 
U nas jak córka to wstępnie Ewa, syn to Adam lub Piotr :)
A co do świąt - u Was robi się prezenty dla całej rodziny? U mnie np. jest 5 rodzeństwa, 2 partnerów, mąż ma swoje rodzeństwa, siostra ma meza. Do tego dwójka dzieci i po dwoje rodziców. Wymyślacie coś dla każdego?
My w tym roku kupilismy wszystkim. Takie drobiazgi, kosmetyki z Douglas. Symbolicznie i bez rozkmin co dla kogo. A jakis zel czy balsam sie zawsze zużyje.
 
U nas jak córka to wstępnie Ewa, syn to Adam lub Piotr :)
A co do świąt - u Was robi się prezenty dla całej rodziny? U mnie np. jest 5 rodzeństwa, 2 partnerów, mąż ma swoje rodzeństwa, siostra ma meza. Do tego dwójka dzieci i po dwoje rodziców. Wymyślacie coś dla każdego?
U mnie jest tak ze dla mamy kupujemy z siostrą prezent na pol, dla teściów,szwagierki z mezem, dla siostry i szwagra - robię mini paczki winko słodycz herbata kawa coś w tym stylu, a prezenty dla dzieciaków czyli dla 3 chrześniaków, jakaś lalka lego, ciuch po jednej rzeczy bo jak za dużo dostają to niedoceniają ;)
 
Co do imion, w domu mamy już małą Leticię więc myślałam wcześniej dla dziewczynki, aby dać imię Felicia. Leticia i Felicia tak się rymuje. Ale mąż mówi, że będą nas pytać czy byliśmy pijani dając imię drugiej córce 🤣🤣
Więc u nas stanęło teraz na Hubert dla chłopca i Laura dla dziewczynki 😄.

Jak to jest u Was dziewczyny, które robiły badanie Nifty, jak długo musicie czekać na wynik płci dziecka? Mi pobrano wczoraj krew (11+0) wyniki badań może będą za tydzień. Natomiast wyniki płci musimy czekać do minimum 14+0. U Was też to tak długo trwa?

Udanych wizyt 😚
Mi również pobrano wczoraj krew i powiedziano, ze wyniki przyjdą razem, powinny być w przyszłym tygodniu 🙊
 
Witam [emoji1765][emoji1765]

Aby było nam raźniej w dniu wizyty, bądźmy dla siebie wsparciem [emoji4]

@Aniaaq - wizyta 01.12
@Kinga10204 - wizyta 01.12 prenatalne
@meth - wizyta 01.12
@Sorcia - wizyta 01.12 prenatalne
@angeliskax - wizyta 01.12 prenatalne

Powodzenia na dzisiejszych wizytach! Za dobre wiadomości i piękne widoki! [emoji1364][emoji3508]



@DomiNikaKukakaan - wizyta 02.12 prenatalne
@Lilkafil - wizyta 02.12
@Genadia - wizyta 02.12
@angeliskax - wizyta 03.12
@Mamamonia88 - wizyta 03.12 prenatalne
@Eevee - wizyta 06.12 prenatalne
@mfifi04 - wizyta 06.12 prenatalne
@Kundlica - wizyta 06.12 prenatalne
@Lilkafil - wizyta 06.12 nifty pro
@Aga0502 - wizyta 08.12
@weronika9196 - wizyta 08.12
@Mimi94 - wizyta 08.12 prenatalne
@Bosiek - wizyta 08.12 prenatalne
@Jetkaa - wizyta 09.12 prenatalne
@DomiNikaKukakaan - wizyta 09.12
@Florestyna - wizyta 09.12 prenatalne
@Eevee - wizyta 09.12
@guziczek80 - wizyta 10.12 prenatalne
@Bosiek - wizyta 10.12 prenatalne
@MamaTosi16 - wizyta 10.12
@Lilka92 - wizyta 10.12 prenatalne
@Hmmmm - wizyta 13.12
@Bosiek - wizyta 14.12 patologia ciąży
@Hankaa - wizyta 14.12 prenatalne
@Florestyna - wizyta 14.12
@Magdalena09 - wizyta 14.12 prenatalne
@Mimi94 - wizyta 14.12
@joszka - wizyta 14.12
@zaskoczONA - wizyta 15.12
@jul252 - wizyta 15.12
@Paulina_N - wizyta 16.12
@Mama_n.s. - wizyta 16.12
@Hmmmm - wizyta 16.12
@Katarzyna542 - wizyta 17.12 prenatalne
@Bosiek - wizyta 17.12 NFZ
@Passtelova - wizyta 17.12
@Jetkaa - wizyta 20.12
@Iza-09 - wizyta 20.12
@Aniaaq - wizyta 22.12 prenatalne
@Lunka85 - wizyta 22.12 prenatalne
@MamaLama - wizyta 22.12
@Bosiek - wizyta 28.12 priv
@Bosiek - wizyta 10.01 NFZ
@Bosiek - wizyta 25.01 priv



Za bety do nieba i za Kropki, aby zechciały z nami zostać [emoji1364][emoji1364]
@PsychoPatka91 Ja proszę o przeniesienie wizyty na 8.12 :)
 
reklama
Dziewczyny, tak z innej beczki. Szukam sanek dla małej. ☃️ ( 2 lata)
Polecicie coś ?
Dla 2latki polecam drewniane, z oparciem nie są za szybkie. Są za 100zl w pl nawet z takim spiworkiem że dziecko śmiało może siedzieć w spiworku i nie zmarznie.. Zaś jak malutka będzie starsza to śmiało plastikowe są super. Lekkie, szybkie :) ja mam dla syna z plastiku to są świetne bo lekkie i szybkie.. Zaś jak młody byl mały to razem na drewnianych zjezdzalismy
 
Do góry