reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Dziękuję! Zamówione zobaczymy, co to będzie.



U nas dobre i źle wieści. Dzidziuś ok, 7 cm. Lekarz nie daje zdjęć, ale malec machał rączkami i nóżkami.
Niestety, ale wylądowaliśmy na kwarantannie. Ja jestem skierowana na jutro, mąż czeka. Także wszystkie plany pokrzyżowane. :(
A czemu Was wysłali na test? Szczepienie jesteście?
 
reklama
Haha, tak, pierwsze 😅 Obawiałam się, że będę taką matką wariatką, bo to pierwsze, wyczekane, wymarzone, ale na szczęście jak patrzę na te ceny, to w ogóle nie mam ochoty tego kupować 😜 No i to też będzie pierwszy wnuk zarówno moich rodziców, jak i teściów, więc pewnie zasypią mnie rzeczami dla dziecka.

Tak, w Lidlu na pewno się w przyszłości obkupię. A co myślisz o Smyku? Kiedyś macałam tam ubranka i wydawały mi się naprawdę przyjemne, a na promkach były fajne ceny.
Jako mama roczniaka polecam Reserved Kids i Zare. Wg mnie nie ma lepszych ubranek jakościowo w takiej cenie. H&M też polecam, ja sobie bardzo chwale, jednak dla takiego juz większego szkraba wygrywa Zara, ja jestem zakochana w tych stylizacjach 😍
 
Dziewczyny, czy podczas waszych USG genetycznych każda ktora już miała lekarz mniej więcej określił płeć dziecka?
U mnie na 80%, choć na początku powiedziała, że nie lubi się mylić, więc mi nie powie. Tydzień wcześniej ginekolog prowadzący najpierw stwierdził, że dziewczynka, potem powiedział, że chyba jednak chłopiec, więc wydaje mi się, że ten chłopak to już na 99% tym bardziej, że intuicja podpowiada mi swoje ;)
 
Haha, tak, pierwsze 😅 Obawiałam się, że będę taką matką wariatką, bo to pierwsze, wyczekane, wymarzone, ale na szczęście jak patrzę na te ceny, to w ogóle nie mam ochoty tego kupować 😜 No i to też będzie pierwszy wnuk zarówno moich rodziców, jak i teściów, więc pewnie zasypią mnie rzeczami dla dziecka.

Tak, w Lidlu na pewno się w przyszłości obkupię. A co myślisz o Smyku? Kiedyś macałam tam ubranka i wydawały mi się naprawdę przyjemne, a na promkach były fajne ceny.
ja w smyku zaczęłam kupować rzeczy dla syna koło 2 lat jak trochę zwolnił z rosnieciem 😏 jakieś bluzeczki bawełniane czy coś to są i jakościowo i cenowo ok, spodnie też, przedwczoraj kupiłam mu kurtkę zimową i powiem Ci że jak porównywałam jakość w innych sklepach to naprawdę chowały się do Smyka. Trzeba uważać tam na rzeczy typu koszule, bo często zdarzają się takie sztywne i nieprzyjemne materiały. Takie rzeczy "inne" kupuję w Smyku zazwyczaj stacjonarnie jak sprawdzę materiał.

Na początku kupowałam też rzeczy w Pepco, ale jakośc kiepska (chociaż cena też śmieszna), ale najgorsze jest to że te wszystkie ubrania od razu po 1 praniu zbiegają się (a piorę w 30 albo 40 stopniach). To są rzeczy, kiedy nie mam wyboru i muszę coś mu kupić ale zazwyczaj nie pochodzi w tym długo.
Lubię Lidla za jakość i za cenę 👍 a po praniu zazwyczaj nic się z tymi rzeczami nie dzieje.
Polecam jeszcze C&A. Jak z synem robiłam z mamą "wyprawkę" (dostałam od mamy kwotę za którą miałam coś kupić dziecku jeszcze przed porodem 😁) to tam udawało mi się wyhaczyc bodziaki za chyba 8 zł za sztukę. Ale to były chyba jakieś zimowe wyprzedaże jak się nie mylę 🤔 jakośc super 👍

Moje koleżanki znowu kupowały namiętnie w Next ale niestety nie wiem jak z jakością.

Z HM mam ciuchy tylko z lumpa, stacjonarnie mnie nie stać 🙈

Ja wogole jakiekolwiek takie pierwsze oficjalne zakupy robiłam gdzieś koło roczku. Wcześniej miałam mnóstwo ciuchów z lumpa, od koleżanek, kupialam te dużą pakę od jakiejś pani. Mnóstwo ciuchów też dostałam od gości i fajnie że kupowali w większości ciuchy na później a nie na te pierwsze miesiące.
 
Dziękuję! Zamówione zobaczymy, co to będzie.



U nas dobre i źle wieści. Dzidziuś ok, 7 cm. Lekarz nie daje zdjęć, ale malec machał rączkami i nóżkami.
Niestety, ale wylądowaliśmy na kwarantannie. Ja jestem skierowana na jutro, mąż czeka. Także wszystkie plany pokrzyżowane. :(
Gratulacje!
Zdrówka dla Was!
Dziewczyny, czy podczas waszych USG genetycznych każda ktora już miała lekarz mniej więcej określił płeć dziecka?
U mnie lekarz nie był pewny ale powiedział, że raczej dziewczynka. Ja się nie nastawiam bo widziałam po nim, że nie był przekonany :)
 
Właśnie jedna strona od pasa w górę...
Zobacz co lekarz powie.

Mojego znajomego też tak zaatakowała
Inne podziały wśród znajomych prawa/lewa... Przód/tył - i to nadal były półpaśće.
Masakra, ale czekamy na wynik covidu bo nie chcieli go przyjac bez testu.

Jak sie czujesz?
 
Cześć dziewczyny. Ja dziś zaczynam 12+1 🙂w środę prenatalne i zaczynam się stresować dobre chociaż, że mam je już o 8. Też mam silne bóle głowy od jakiegoś tygodnia, bez apapu rady nie daję. Tak sobie myślę, że może za mało się dotleniam u nas brzydka pogoda i ostatnio mało wychodzimy.
Ja wprowadziłam bardzo dużo żelaza do diety i suplementacji, wietrzę pokój kilka razy dziennie i mega dużo piję i dzisiaj jest pierwszy dzień bez bólu głowy, także chyba "kuracja" zaczyna skutkować. Zrób morfologię, bo może masz też niską hemoglobinę i stąd te bóle.
 
reklama
Ja póki co oglądałam łóżeczko, wózek, bujaczek i meble a moj parnter jedyne co szukał to fotelik/nosidło na wędrówki górskie [emoji85] produkt pierwszej potrzeby w pierwszych miesiacach życia dziecka [emoji28]
 
Do góry