reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Witam 🤰🏽🤰🏽

Aby było nam raźniej w dniu wizyty, bądźmy dla siebie wsparciem 😊

@Anolik - wizyta 09.11

Powodzenia na dzisiejszej wizycie! Za dobre wiadomości i piękne widoki! ✊🏼☀️


@Aniaaq - wizyta 10.11
@angeliskax - wizyta 10.11 priv
@Mimi94 - wizyta 10.11
@Katarzyna542 - wizyta 10.11
@Hmmmm - wizyta 10.11
@paxi_ab - wizyta 15.11
@Jetkaa - wizyta 15.11
@PsychoPatka91 - wizyta 16.11
@weronika9196 - wizyta 16.11
@Bosiek - wizyta 16.11 patologia ciąży
@Hankaa - wizyta 16.11
@meth - wizyta 16.11 prenatalne
@joszka - wizyta 16.11
@Gondzi_a - wizyta 16.11
@kamejka - wizyta 16.11
@zaskoczONA - wizyta 17.11 prenatalne
@Stelle - wizyta 17.11
@Paulina_N - wizyta 18.11
@Hmmmm - wizyta 18.11 usg genetyczne
@Eevee - wizyta 18.11
@DomiNikaKukakaan - wizyta 18.11
@Florestyna - wizyta 18.11
@Lilka92 - wizyta 19.11
@Bosiek - wizyta 19.11 NFZ
@TuRuda - wizyta 19.11 prenatalne
@Iza-09 - wizyta 19.11 prenatalne
@Magdalena09 - wizyta 19.11
@angeliskax - wizyta 12.11 NFZ
@Genadia - wizyta 22.11 prenatalne
@Angelr - wizyta 22.11 prenatalne
@Tiruriru1 - wizyta 23.11
@Mimi94 - wizyta 23.11 NFZ
@Katarzyna542 - wizyta 23.11
@Passtelova - wizyta 25.11 prenatalne
@Passtelova - wizyta 26.11
@MamaLama - wizyta 26.11 prenatalne
@MamaLama - wizyta 29.11
@chucherko - wizyta 29.11 prenatalne
@joszka - wizyta 30.11 prenatalne
@DomiNikaKukakaan - wizyta 02.12 prenatalne
@Eevee - wizyta 06.12 prenatalne
@Katarzyna542 - wizyta 10.12 prenatalne


Za bety do nieba i za Kropki, aby zechciały z nami zostać ✊🏼✊🏼
widzę, że tylko ja dzisiaj wizytuję. Zatem proszę o kciuki Was wszystkie, bo ja od rana jestem kłębkiem nerwów 😢 a wizyta o 17. Dobrze, ze mam trochę roboty, a na wizytę jedzie ze mną bratowa, która ma też wizytę w tej samej przychodni o 18, tyle, ze ona 28tc. Ale na pewno mnie wesprze 😊
 
reklama
Ach.... znowu dzisiaj obudziłam się o 4, ciągle nie mogę zasnąć, za to jestem już taka głodna... Mam wrażenie, że w tej ciąży mogłabym coś podgryzać 24h/dobę o_O
Ja tak samo. Ale "umówiłam" się z moim lekarzem, że w czerwcu na wadze będzie maks. 90 kg. Wydaje się i tak dużo, ale mam teraz 76 przy wzroście 182 cm.
 
Ja sobie kupilam spodnie ciążowe w H&m, ale na mnie były tylko jedne dobre. Jak wspomniałam wyżej, jestem bardzo wysoka i normalnie ciężko mi znaleźć spodnie, które nie wyglądają jakbym wzięła od młodszej siostry. A teraz dochodzi kryterium brzucha i jest ciekawie :/
 
Ja tak samo. Ale "umówiłam" się z moim lekarzem, że w czerwcu na wadze będzie maks. 90 kg. Wydaje się i tak dużo, ale mam teraz 76 przy wzroście 182 cm.
Oo przybijam 5 we wzroście :D niestety u mnie taka waga to była jakieś 15 lat temu.... teraz ehhh choć nikt nie wierzy w moją wagę, bo jednak ma ona tą możliwość żeby się rozłożyć na te metry ;D
 
Ja tak samo. Ale "umówiłam" się z moim lekarzem, że w czerwcu na wadze będzie maks. 90 kg. Wydaje się i tak dużo, ale mam teraz 76 przy wzroście 182 cm.
wow jesteś bardzo wysoka, 76 przy takim wzroście to jest nic. Ja mam 67 kg przy 170. Wyglądam w sam raz, ale pilnować się muszę:) jak wizyta przebiegnie dobrze, to w nagrodę tez chyba zamówię legginsy i jeansy ciążowe, bo wszystkie moje mnie uwierają już
 
Tak jest szeroki pas na brzuszek, który będzie z Toba rósł. Ja na razie nie mam brzuszka ale czułam właśnie po spodniach ze już czas i są super, materiał grubszy nieprześwitujący i przede wszystkim nie spadają. Wygodne mega mogła bym ich nie ściągać. :)
możesz podlinkować?
 
Tak jest szeroki pas na brzuszek, który będzie z Toba rósł. Ja na razie nie mam brzuszka ale czułam właśnie po spodniach ze już czas i są super, materiał grubszy nieprześwitujący i przede wszystkim nie spadają. Wygodne mega mogła bym ich nie ściągać. :)
Dobrze wiedzieć, bo też będę chciała się wybrać na zakupy 🙂
 
reklama
Do góry