reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Orientujecie się może, jaki kwas do złuszczania jest dozwolony w ciąży? Czytam trochę w necie, ale może któraś ma bardziej fachową wiedzę :)
 
reklama
U mnie nie leje ale jest szaro buro i Ponuro [emoji85] udanych wizyt dzisiaj życzę [emoji3590]
Mi dziś mija tydzień od mojej i zostały 2 tygodnie do kolejnej a już się jej nie mogę doczekać [emoji2960][emoji847] będzie wtedy 9+3 więc mały człowiek będzie już miał rączki i nóżki! [emoji7]
 
A u mnie było najpierw brzydko i szaro, a teraz słońce świeci [emoji50]
Co macie dzisiaj na obiad? My gotujemy fasolkę po bretońsku [emoji3][emoji173] wersja jarska, bez mięska :)
Mój mąż dzisiaj serwuje spagetti i zupkę ogórkową.. :) ja już chętnie bym gotowała ale większość czasu leżę, chociaż tak sobie myślę że może lekkie prace domowe nie zaszkodzą hmm.. fasolka pycha 😘😘
Chodzi za mną od kilku dni hehe
 
reklama
Mój mąż dzisiaj serwuje spagetti i zupkę ogórkową.. :) ja już chętnie bym gotowała ale większość czasu leżę, chociaż tak sobie myślę że może lekkie prace domowe nie zaszkodzą hmm.. fasolka pycha [emoji8][emoji8]
Chodzi za mną od kilku dni hehe
No my fasolkę robimy, bo przy niej względnie niedużo roboty [emoji38] a jak bym męża postawiła do garów, to wszyscy siedzieli by głodni. Też dużo leżę, tym bardziej, że mam niedomykalność w 2 zastawkach i jak coś więcej porobię, albo szybko wstanę.. no może nie być ciekawie. Staram się funkcjonować, ale łatwo nie jest.. nie jestem przyzwyczajona do takich oszczędności siebie, zawsze na pełnych obrotach.. cóż zrobić. Maleństwo najważniejsze..
 
Do góry