reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

U nas dziś domowe ala burgery, kurczak z papirusa w bułkę do tego cukinia podsmażoną sałata pomidor ogórek i sos czosnkowy z keczupem .
Mój mąż lepiej żeby nie gotował chyba że mielone bo robi przepyszne , ale ile można jeść mielone....
A jutro jest plan zrobić bigosik zobaczymy co z tego wyjdzie.
Ja też większość czasu leżakuje jak dzieci w przedszkolach z powodu ciągłego plamienia , ale nie jest źle.
Najgorzej wtedy gdy mam na coś ochotę Powacham albo zobaczę i nagle mi kula takiego jakby powietrza staje w gardle, żołądek zaczyna się przewracać i koniec.... I standardowo kanapka z twarożkiem i ogórkiem musi wejść inaczej będzie mulic kilka godzin
o Jezu tak u mnie tez małż jest od mielonych i lepiej żeby nie robil nic innego. Kiedyś mi taką kolację romantic zrobił wg przepisu że myślałam że się udusze i mówiłam że smaczne ale sam posmakował i wiedział co i jak 😂😂😂
 
reklama
Bardzo bałam się ujawniać i dołączać, bo jestem po dwóch poronieniami , rok temu na tym etapie przestało bić serduszko i w kwietniu w 7tc. Ale wszystko na razie jest dobrze, maluch ma 1,74 cm, serducho 159 , widoczne już od 5+4. Mam nadzieję, ze już będzie dobrze i dotrwam do szczęśliwego finału :)
 
My dziś też mamy fasolkę i kurcze nie wyszła mi nie wiem czemu robiłam jak zawsze i jakaś taka bez smaku. Poczekam na męża niech on doprawi. Oj rosół bym zjadła, ale nie mój 😁nie umiem go zrobić tak, żeby smakował jak u mamy czy teściowej zawsze czegoś mi brakuje. Co do tygodni ciąży to u mnie dziś 8+4 í zaznaczyłam 8 tydzień. Ja liczę tygodnie skończone.
 
My dziś też mamy fasolkę i kurcze nie wyszła mi nie wiem czemu robiłam jak zawsze i jakaś taka bez smaku. Poczekam na męża niech on doprawi. Oj rosół bym zjadła, ale nie mój [emoji16]nie umiem go zrobić tak, żeby smakował jak u mamy czy teściowej zawsze czegoś mi brakuje. Co do tygodni ciąży to u mnie dziś 8+4 í zaznaczyłam 8 tydzień. Ja liczę tygodnie skończone.
Ja pierwszy raz zbyt mocno posolilam.. mam nadzieję, że sos złagodzi [emoji38]
 
Myślicie że mimo tych plamien mogłabym też zrobić coś lekkiego? Dostałam zalecenie polegiwania więc chyba nie muszę leżeć cały czas, z tych nerwów nie dopytalam a nie chce zawracać głowy lekarzowi moim obiadem i sprzątaniem hehe
No ja leżę dosłownie całymi dniami 🙄 wydygało mnie to plamienie i na razie oszczędzam się jak tylko można 🙄
Mi lekarz powiedział że mam się oszczędzać ale też nie leżeć cały dzień bo to też niedobrze przy plamieniu i wzroście stworka .
Też plamie od kilku tygodni mam luteinę i dupka i magnez z powodu częstych skurczy. Staram się w domu funkcjonować w miarę normalnie, w kuchni mam ustawione 2 krzesełka co chwila siądę, albo na siedząco robię żeby nie stać tyle bo wtedy brzuch zaczyna ciągnąć.
Do tego często mi się kręci w głowie słabo robi więc krzesełka pomagają w moim przypadku
Hmm, ciekawe jak ma się ciągłe leżenie do plamienia i wzrostu fasolki 🤔 dzisiaj jeszcze poodpoczywam a jutro spróbuje już więcej się poruszać. Dzisiaj nie widziałam nic na papierze, może plamienia przeszły 🙄
 
Aha, i mam jeszcze pytanie do tych dziewczyn, które mają plamienia. Czujecie też takie ciągłe ciągnięcie brzucha? Nie wiem w sumie jak opisać to uczucie, po prostu czuje cały czas to podbrzusze 🙄
 
reklama
Aha, i mam jeszcze pytanie do tych dziewczyn, które mają plamienia. Czujecie też takie ciągłe ciągnięcie brzucha? Nie wiem w sumie jak opisać to uczucie, po prostu czuje cały czas to podbrzusze 🙄
Ja tak mam, jakbym była ociążała i czasami są bóle jakby okresowe.
 
Do góry