reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Cześć dziewczyny. Czy wam też tak wysadza brzuch na wieczór? Z rana mam płasko a pod wieczór jak bym była przynajmniej w 4. Co do snów to też mam są tragiczne aż zasnąć się boję a to śni mi się, że moja mama umarła,że moja córeczka jest śmiertelnie chora, że krwawie i to są tak chore sny potrafi mi się śnić kilkanaście rzeczy jednej nocy i to tak dziwnych, że aż strach.
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-11-04-12-06-53-116_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-11-04-12-06-53-116_com.android.chrome.jpg
    145,5 KB · Wyświetleń: 42
Ale pamiętaj że sny to głównie nasza podświadomość, często śnimy o naszych obawach itd. To nie zwiastuje niczego złego, wszystko będzie Dobrze 🙂
Ja ogólnie nie wierzę w sny itd ale jakoś w tym wypadku jednak jest to stresujące. Staram się jednak logicznie wytłumaczyć sobie, że to tylko sen :)
 
Cześć dziewczyny. Czy wam też tak wysadza brzuch na wieczór? Z rana mam płasko a pod wieczór jak bym była przynajmniej w 4. Co do snów to też mam są tragiczne aż zasnąć się boję a to śni mi się, że moja mama umarła,że moja córeczka jest śmiertelnie chora, że krwawie i to są tak chore sny potrafi mi się śnić kilkanaście rzeczy jednej nocy i to tak dziwnych, że aż strach.
Moja spycholożka twierdzi, że sny są ważne i dużo mówią o nas samych... I pokazują nawet to do czego sami przed sobą nie chcemy się przyznać...

Nie jest to przewidywanie przyszłości, ale odzwierciedla i pokazuje czym obecnie zajmuje się/przetwarza nasza podświadomość...
 
reklama
Cześć dziewczyny. Czy wam też tak wysadza brzuch na wieczór? Z rana mam płasko a pod wieczór jak bym była przynajmniej w 4. Co do snów to też mam są tragiczne aż zasnąć się boję a to śni mi się, że moja mama umarła,że moja córeczka jest śmiertelnie chora, że krwawie i to są tak chore sny potrafi mi się śnić kilkanaście rzeczy jednej nocy i to tak dziwnych, że aż strach.
Ja mam tak jak Ty, najczęściej brzuch widoczny jest wieczorem plus okropne wzdęcia.
 
Do góry