reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Zazdroszczę wam,że możecie się wymieniać informacjami odnośnie lekarzy. Mieszkam za granicą i tu trochę inaczej to wygląda. Będę miała trochę biegania. Na razie czekam na wizytę, zostało jeszcze niecałe 3 tygodnie. Obym usłyszala bijące serduszko. Jakaś taka niepewna w tej ciąży chodzę 😂 w głowie rodzi się sterta pytań. Ile czekaliście na wyniki na obecność toksoplazmozy?
 
Ja usg prenatalnego nie mam w pakiecie Medicover, jedynie test pappa który oczywiscie bede robic. W ogóle dałam wczoraj ciała na wizycie bo zapomnialam sie upomnieć o założenie książeczki ciążowej, a na jej podstawie moge za darmo bez skierowania robić badania w Medicoverze, a mam ich całą listę do zrobienia...
A powiedz mi proszę czy te badania bez skierowania na podstawie karty ciąży to można w każdej placówce współpracującej Medicover czy tylko w placówkach Medicover? Też mam pakiet i muszę się właśnie gdzieś dowiedzieć czy mam brac skierowanie na badania czy tak poprostu w laboratorium mi zrobią badania.
 
Dziewczyny, bo tak sie zastanawiam czy nie jest to niebezpieczne chodzic do 2 lekarzy? 15.11 mam 2 wizyty. Rano i popoludniu. Niewiem jak to ogarnac
 
a becikowe nie jest określane również przez finanse? Tam jakoś mega mało trzeba zarabiać żeby się załapać. Czy się mylę?

1922zł netto na osobę w rodzinie - noworodek też się wlicza więc dla jednej 3osobowej rodziny 5766 netto to będzie mało dla innej pewnie sporo
 
A powiedz mi proszę czy te badania bez skierowania na podstawie karty ciąży to można w każdej placówce współpracującej Medicover czy tylko w placówkach Medicover? Też mam pakiet i muszę się właśnie gdzieś dowiedzieć czy mam brac skierowanie na badania czy tak poprostu w laboratorium mi zrobią badania.
oj tego niestety nie wiem bo blisko mam centrum medicover i nigdy nie korzystałam z placówek parterskich.. w swoim pakiecie pracowniczym cos takiego znazlam i na tym sie opieram.
 

Załączniki

  • eda4e248-49c7-4d76-ba76-3d5de3338e54.jpg
    eda4e248-49c7-4d76-ba76-3d5de3338e54.jpg
    137,4 KB · Wyświetleń: 40
  • f9866c2a-5d8a-4175-ac0b-97217fbe43ba.jpg
    f9866c2a-5d8a-4175-ac0b-97217fbe43ba.jpg
    114,9 KB · Wyświetleń: 45
A powiedz mi proszę czy te badania bez skierowania na podstawie karty ciąży to można w każdej placówce współpracującej Medicover czy tylko w placówkach Medicover? Też mam pakiet i muszę się właśnie gdzieś dowiedzieć czy mam brac skierowanie na badania czy tak poprostu w laboratorium mi zrobią badania.
oj tego niestety nie wiem bo blisko mam centrum medicover i nigdy nie korzystałam z placówek parterskich.. w swoim pakiecie pracowniczym cos takiego znazlam i na tym sie opieram.
 
Zazdroszczę wam,że możecie się wymieniać informacjami odnośnie lekarzy. Mieszkam za granicą i tu trochę inaczej to wygląda. Będę miała trochę biegania. Na razie czekam na wizytę, zostało jeszcze niecałe 3 tygodnie. Obym usłyszala bijące serduszko. Jakaś taka niepewna w tej ciąży chodzę 😂 w głowie rodzi się sterta pytań. Ile czekaliście na wyniki na obecność toksoplazmozy?
o 8 pobranie, o 13 miałam wynik w Luxmedzie
 
reklama
oj tego niestety nie wiem bo blisko mam centrum medicover i nigdy nie korzystałam z placówek parterskich.. w swoim pakiecie pracowniczym cos takiego znazlam i na tym sie opieram.
No właśnie też mam takie informacje ale nie wiem czy to działa wszędzie... Zadzwoniłam do je teraz do diagnostyki i niestety potrzebuje mieć skierowanie [emoji2955] więc muszę iść na wizytę do innego lekarza na Medicover żeby dostać te same badania tylko ze skierowaniem.
 
Do góry