reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Oj tak, nie wiem co mam ze sobą zrobić czasami, nie wiem czy coś mi się chce czy jednak nie 🙈
Dokładnie mam to samo to jest straszne nieprzyjemne dla mnie. Np teraz wiem że powinnam coś zjeść bo jest mi niedobrze z głodu ale niby mam na coś ochotę a niby nie. Zaraz dylemat ze spaniem bo wiem ze trzeba będzie się położyć ale w sumie nie wiem czy mam ochotę spać czy może jednak nie. Jestem strasznie oderwana od rzeczywistości... To chyba te hormony tak działają
 
@Najra sory, ale nie bądź hipokrytką. Spoko, jesteś w ciąży, masz pracę jaką masz, chciałaś iść na L4. Idź. Ale skoro możesz iść na kilka godzin do kina, to nie wmawiaj nam, że masz leżeć, bo lekarz Ci kazał. No coś tu nie gra. Bez przesady, kino czy galeria to nie są podstawowe potrzeby. Ani nie jest to spacer po lesie dla zdrowia potomka...i z kulturą proszę, bo to nikt Cię tu nie obraża.

Za mną też chodzi Klara ;)
U mnie to mąż zaproponował, a mi się podoba. Nawet jakbym chciała inne to nic mi się nie podoba.
Dla chłopca chciałam Marcel, ale mąż na nie. Mnóstwo czasu jest, coś wymyślimy. 😉
 
Dziewczyny ja dziś w przypływie energii zrobiłam torta dla teściowej💪 i na dzisiaj chyba wystarczy tych szaleństw🤣 wskakuje spowrotem do wyra😍
Cukiernikiem nie jestem, ale liczą się dobre chęci, prawda?🤓 Świeczki się pyknie i będzie gitara💪🥳
 

Załączniki

  • IMG_20211015_213537.jpg
    IMG_20211015_213537.jpg
    38,8 KB · Wyświetleń: 60
Dokładnie mam to samo to jest straszne nieprzyjemne dla mnie. Np teraz wiem że powinnam coś zjeść bo jest mi niedobrze z głodu ale niby mam na coś ochotę a niby nie. Zaraz dylemat ze spaniem bo wiem ze trzeba będzie się położyć ale w sumie nie wiem czy mam ochotę spać czy może jednak nie. Jestem strasznie oderwana od rzeczywistości... To chyba te hormony tak działają
Chyba hormony, też tak mam. Nic mi się nie chce, juz nawet leżeć mi się nie chce, a zdaloby się już iść spać.
 
Dziewczyny wiecie jakie jaja?? Siostra starsza wykonana test 🙃ona też jest w ciąży 😂🤣😂🤣😂
fajne uczucie 😉 W 2015 roku siostra urodziła w maju, ja w czerwcu a nasza bratowa w lipcu 😅
W 2020 ja urodziłam w marcu a ta sama bratowa w kwietniu 🤣
Teraz siostra I bratowa już nie planują więc będę się dziwnie czuła taka osamotniona brzuchatka w rodzinie 😂 Chyba, że się ktoś z kuzynostwa mojego lub męża załapie.
 
reklama
Dziewczyny ja dziś w przypływie energii zrobiłam torta dla teściowej💪 i na dzisiaj chyba wystarczy tych szaleństw🤣 wskakuje spowrotem do wyra😍
Cukiernikiem nie jestem, ale liczą się dobre chęci, prawda?🤓 Świeczki się pyknie i będzie gitara💪🥳
Piękny 😍 dorzuciła bym jeszcze jakieś owoce na środku (domyślam się, że to miejsce na świeczki), ale jakoś mi tam pusto 😊
 
Do góry