reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Dziękuję! Na rtg wyszło ok, bez poważnych zmian. Teraz już tylko doleczyć :)
dobrze że nic więcej się nie stało.moja córka ledwo oddychała przy zapaleniu płuc a saturacja 83% a oni przez 3h zrobili jej tylko wymaz z nosa na covid który wyszedł negatywny, następnie jak w końcu poprosiłam o coś na gorączkę zapytała mnie czy nie mam czegoś swojego żeby jej dać🙈 w końcu jak przyjęli na oddział to dali 1 kroplówkę i 1 antybiotyk i powiedzieli że jak kolejny wynik na covid będzie negatywny to zaczną leczyć prawidłowo....niespełna 3 latkę która oddychała meeegaa ciężko...wynik był po13 dnia następnego-na oddziale od 23,i dopiero zaczęli leczyć....
 
reklama
dobrze że nic więcej się nie stało.moja córka ledwo oddychała przy zapaleniu płuc a saturacja 83% a oni przez 3h zrobili jej tylko wymaz z nosa na covid który wyszedł negatywny, następnie jak w końcu poprosiłam o coś na gorączkę zapytała mnie czy nie mam czegoś swojego żeby jej dać🙈 w końcu jak przyjęli na oddział to dali 1 kroplówkę i 1 antybiotyk i powiedzieli że jak kolejny wynik na covid będzie negatywny to zaczną leczyć prawidłowo....niespełna 3 latkę która oddychała meeegaa ciężko...wynik był po13 dnia następnego-na oddziale od 23,i dopiero zaczęli leczyć....
Masakra. Mam nadzieję, że teraz już wszystko ok!
 
Jak Wasze brzuszki dziewczyny?😊 Mój duży kurczę blade 😁 jak Wam się śpi w nocy? Jakiś głupot się naczytałam w necie o pozycjach do snu w czasie ciąży. Czwarta ciąża a człowiek zamiast mądrzejszy to głupoty czyta.
 
mo
Jak Wasze brzuszki dziewczyny?😊 Mój duży kurczę blade 😁 jak Wam się śpi w nocy? Jakiś głupot się naczytałam w necie o pozycjach do snu w czasie ciąży. Czwarta ciąża a człowiek zamiast mądrzejszy to głupoty czyta.
możesz spać w każdej pozycji, tylko częściej je zmieniać :) nie ma co czytać tych Pierdół i sie stresowac ;)
 
mo

możesz spać w każdej pozycji, tylko częściej je zmieniać :) nie ma co czytać tych Pierdół i sie stresowac ;)
Z obserwacji nawet zauważyłam że na jednym boku cały czas człowiek nie jest w stanie leżeć. Przekręcam się normalnie i poduszkę pod brzuch i między nogi wkładam wtedy mi najwygodniej😊 na wznak raczej nie mogę bo później mam silny ucisk i nie mogę wstać ani chodzić.
 
Ja słyszałam,że na brzuchu raczej się nie powinno spać dlatego oduczyłam się tego od razu.zauważyłam ,że mały nie lubi kiedy leżę na plecach bo się bardzo wierci i szuka wygodnej pozycji.Staram się raz na jednym raz na drugim boku Ale w nocy bolą mnie przez to biodra i muszę sobie jakoś radzić.Oczywiście na plecach też leżę bo uwielbiam podglądać jak niunio sobie kica po brzuszku,który teeż już jest sporych rozmiarów 😍❤zauważyłam też,że bardzo lubi jak mu się puszcza muzykę bo wtedy widać jego ruchy jakby sobie tańczył 😅😁
 
reklama
Sama mam Juname ale space. Ten mi się też podobał ale uważam, że plastikowa gondola na lato dla maluszka to tak średnio. Szukałam z materiału, żeby było przewiewnie.
Ja dlatego nadal obstaje przy Insevio dolphin... Ma przewiewną gondolę - jako jedyna siatka 360st...
Może kupimy w połowie marca.
 
Do góry