reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Czy wszystkie macie już wybrane imiona? Czy jeszcze niektóre z Was czekają na potwierdzenie czy chłopczyk Czy dziewczynka?
My nawet nie mamy żadnych typów jeszcze... Stwierdziliśmy, że imionami zaczniemy się martwić, jak już będzie wiadomo, kto siedzi w brzuchu. Trochę się boję, że nie dojdziemy z mężem do żadnych wspólnych wniosków, bo podobają nam się zupełnie inne imiona. A ja to już w ogóle wybredna jestem i jakoś nic mi się nie podoba 🙈
 
A nasz pieseł z uwagi na izolację jest u mojej kuzynki. Ciągle o nim myślę, bo to najgorszy okres dla niego :( pewnie się boi, a cały czas słyszę, że strzelają fajerwerki... Jutro o 15 do nas wraca i pewnie to będzie jego ostatni spacer, bo potem już będzie wieczna panika :( w Nowy Rok wezmą go znowu. U nas niestety odczulanie na dźwięk nic nie daje, udało się przy innych rzeczach, ale fajerwerki nadal go blokują. Dodatkowo na naszym osiedlu ktoś regularnie strzela sobie nawet w wakacje, więc wszystkie rady "wyjdź z psem wcześniej, zapewnij mu komfortowe miejsce, włącz muzykę, daj uspokajacze" mozemy sobie w cztery litery włożyć. Bo jeden, maks trzy dni jeszcze to można zorganizować, ale cały rok to przesada.
Piesek moich rodziców też boi się fajerwerków 😔 kocham ją jak własnego, więc wczoraj już pisałam mamie żeby się nią dzisiaj dobrze zajęli jak będą strzelać. Ona ogólnie nie lubi hałasów. Jak jest burza to też jej odwala... Wyciąga język tak nienaturalnie i chowa się w dziwne miejsca. W starym domu weszła raz w kominek... Wyszła cała w kurzu i pajęczynach 🙈 szkoda mi tych zwierzaków które będą dzisiaj umierać z przerażenia 😔
 
Piesek moich rodziców też boi się fajerwerków 😔 kocham ją jak własnego, więc wczoraj już pisałam mamie żeby się nią dzisiaj dobrze zajęli jak będą strzelać. Ona ogólnie nie lubi hałasów. Jak jest burza to też jej odwala... Wyciąga język tak nienaturalnie i chowa się w dziwne miejsca. W starym domu weszła raz w kominek... Wyszła cała w kurzu i pajęczynach 🙈 szkoda mi tych zwierzaków które będą dzisiaj umierać z przerażenia 😔
Nasza tak samo, dostaje totalnej paniki przez te wystrzały. To samo przy burzy. Od lat nigdzie nie chodzimy na sylwestra bo nie można jej zostawić samej w domu bo jest tak przerażona...
 
Nasza tak samo, dostaje totalnej paniki przez te wystrzały. To samo przy burzy. Od lat nigdzie nie chodzimy na sylwestra bo nie można jej zostawić samej w domu bo jest tak przerażona...
Nasz pies powoli przestaje słyszeć (ma 12 lat). I to chyba jedyna nadzieja, że kiedyś przestanie na to zwracac uwagę :/
 
reklama
Do góry