reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Mam tak samo jak wy, z jednej strony wiem że trzeba pewne rzeczy porobić w domu, i rodzice pomagają i mąż. Z jednej strony wkurza mnie sama ich obecność, najlepiej czuję się sama w domu :D a z drugiej chcę żeby byli i pomagali. SAMA NIE WIEM CO CHCĘ. Albo wiem.. żeby mały już był ze mną i się wtulał we mnie ;) A z tym bólem w pachwinach najczęściej, nisko w podbrzuszu mam właśnie najgorzej jak wstaję rano, albo długo siedzę.. aktywna jestem widzę do samego końca, ale to jakoś malucha nie prowokuje do wyjścia :D
 
reklama
Ej a może ktorejs z Was przestaly się włosy przetluszczac ? To jest kurde super dziwne...

Moje się raczej nie przetłuszczały nigdy :D ale za to zauważyłam totalne wstrzymanie owłosienia na wszystkich częściach ciała :D to mi się podoba :D ciekawe czy to ma związek jakiś z płcią dziecka.
 
Moje się raczej nie przetłuszczały nigdy :D ale za to zauważyłam totalne wstrzymanie owłosienia na wszystkich częściach ciała :D to mi się podoba :D ciekawe czy to ma związek jakiś z płcią dziecka.
Nie to nie ma nic wspólnego z płcią. Tylko z wysokim progesteronem.. niestety po urodzeniu wszystko wraca do normy... ale w ciazy faktycznie owłosienie jest minimalne. A z tym chcę być sama mam tak samo ;). Na szczeście dziadki daleko.. ja jestem zosia samosia i wszystko chcę sama i nie lubie jak mnie ktoś wyręcza... choć nie powiem, że nie jest to miłe. A pewnie znów będę lwicą i nie będę nikomu chciała dawać dziecka 😱🤪😆
@Michasia0 mi się nigdy nie przetłuszczaly włosy więc nie pomogę.
 
Ja w sumie też sama wszystko robię.. jakoś nienawidzę być zależna :D ale z drugiej strony trochę mnie cieszy, że bliscy się angażują... i dlatego nic nie mówię, chociaż oni wyraźnie mnie pytają czy tego chcę. I nie wiem czemu ale odpowiadam, że tak, a potem się denerwuję :D normalnie to bym zarządzała i sama wpadała w wir pracy i nie zastanawiałabym się nad tym :D najgorsze jest przenoszenie różnych rzeczy. Tego po prostu boję się robić w ciąży. a dzięki temu że oni dźwigają za mnie ciężary ja mogę realizować swój plan hehe
Ja uświadomiłam sobie z tymi włosami, że np. wąsika od 9 miesięcy nie ruszałam :D i takie wooow ale fajnie :D na rękach, nogach też widzę różnicę.
ale kosmetyczka kiedyś mówiła mi że różnie z tym bywa. Niektóre kobiety mają właśnie w drugą stronę - mega bujne owłosienie w ciąży.
 
Dziękuję za gratulacje i gratuluję tym które urodziły 😊😊 My już w domku, chłopak się tak stresowal wczoraj jak po nas przyjechał że byłam w szoku . Jak miał mała przełożyć do fotelika to stres jak nie wiem co . Ale dal radę w domu też całkiem nieźle mu idzie przy małej trochę się jeszcze boi ją złapać bo myśli że ją połamie ale nie jest źle 😁😁
 
A mnie w nocy rozbolało gardło i chodzę zmięta 😢 obym tylko gorączki jeszcze nie dostała od tego bo się załamie 😔 akurat przy końcówce musiało mnie coś dorwac 😔
 
reklama
@Martyna Kołodziejczyk super, że jesteście w domku. Tatuś przejęty i bardzo dobrze :). Z czasem mu przejdzie.
@Mia12345 oj biedaku kup sobie glimbax i płukaj gardło.. niby kobiety w ciąży muszą się poradzić lekarza, ale jak mnie gardło złapało, to płukałam 2 razy dziennie przez dwa dni i szybko przeszło. Jeśli się boisz to Fiordę polecam ta akurat dla ciężarnych bardzo ok i też szybko pomaga.
 
Do góry