reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2020

Słuchajcie, a propos wyprawki, czy poza praniem ciuszków Malucha, pierzecie też kocyki, pieluszki, otulacze, rożki? to wszystko w 60 stopniach? 🤔🤔🤔
 
reklama
Słuchajcie, a propos wyprawki, czy poza praniem ciuszków Malucha, pierzecie też kocyki, pieluszki, otulacze, rożki? to wszystko w 60 stopniach? 🤔🤔🤔

Tak ja piorę wszystko ,sugeruję się metkami . Niektóre po praniu w 60° to by się rozleciały .

Od wczoraj mam imprezę w brzuchu, dziś doszły bóle jakby menstruacyjne. Mam nadzieję że to tylko wstawianie się w kanał 🤦‍♀️czuje się jak wielka piłka 😂😂 A wy jak tam dziś?
 
Tak ja piorę wszystko ,sugeruję się metkami . Niektóre po praniu w 60° to by się rozleciały .

Od wczoraj mam imprezę w brzuchu, dziś doszły bóle jakby menstruacyjne. Mam nadzieję że to tylko wstawianie się w kanał 🤦‍♀️czuje się jak wielka piłka 😂😂 A wy jak tam dziś?

Ja też czuję jakby menstruacyjne i dodatkowo boli mnie w pachwinach :/
Może to od wczorajszych szaleństw mojej Małej? 🤔
 
Myślę że tak może być. Od szaleństw :) Synu mój mnie ostatnio nie oszczędza ,a do tego zauwazylam że chodzę jak kaczka 😂😂 🦆🦆też tak macie ?

oj taaak.... :D i zadyszka....męczy mnie nawet ubieranie się. W ogóle ubieranie się u mnie to też komedia. Totalnie we wszystkim jest mi niewygodnie. Najlepiej w piżamach :D :D
 
Myślę że tak może być. Od szaleństw :) Synu mój mnie ostatnio nie oszczędza ,a do tego zauwazylam że chodzę jak kaczka 😂😂 🦆🦆też tak macie ?
Doris z tym chodzeniem jak kaczka to też tak mam ogólnie osłabłam z sił i ciężko że snem. Pocieszam się ze jeszcze 7 tygodni zostało aczkolwiek mam przeczucie ze parę dni wcześniej będzie niż lekarz wyliczył z miesiaczki
 
Mi zostały 4 tygodnie do porodu wg usg , na 07.05 mam wizytę więc wszystkiego się dowiem . Wstępnie miało być skierowanie na oddział na 25.05 ,no zobaczymy jak to będzie.

@martyna4641 ja czytałem dużo o materacach ,ważne aby były twarde nie zapadające się. Jednak trzeba liczyć sie z tym że są one niewygodne .
 
reklama
Hej dziewczyny zastanawiam się jak materacyk wybrać do łóżeczka czy wy już zakupiłyście? Jaki polecacie?

Ja kupiłam konkretnie ten:
Ma dobre opinie i myślę, ze maluchowi będzie wygodnie. Trudno powiedzieć, czy polecam, bo to będzie wiadomo po użytkowaniu, ale ogólnie wygląda bardzo porządnie. Przy rozeznaniu, po różnych opiniach mam i ekspertów odrzuciłam od razu materace z wypełnieniem z gryki i kokosa, bo zdarza się, że zalęgają się w nich robale 😳
 
Do góry