reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2020

Tym razem fasolki nie pozowaly, prawie nic nie widać..
Dużo bo te zastrzyki tyle kosztują niestety. Ale żeby ten krwiak wyleczyć i zapobiec następnym to niestety... Luteina by nie pomogła. A dziś skończyłam 7tc :)
Nie wiem dlaczego kojarzyłam, że jesteś już trochę dalej. Już wszystko mi się miesza [emoji2] Ja też byłam dziś na wizycie i dzidziuś ma już 3.45 cm, a dopiero co też liczono jego długość w milimetrach...
 
reklama
Zakończyła się w 13 tygodniu czy szybciej coś się wydarzyło a dopiero w 13 się dowiedziałas?

W 13 tygodniu dostałam krwawienia, pojechałam na IP i ciąża była żywa, po kilku dniach pobytu w szpitalu mimo ustania krwawienia na ponownym usg okazało się, że serduszko przestało bić... :( po poronieniu zrobiłam wiele badań i wyszło, że mam trombofilię wrodzoną, teraz jestem na zastrzykach z heparyny
 
Weź się zapytaj lekarza, bo ja też jestem w szoku ze od tego roku musi być potwierdzony wynik jeżeli chodzi o grupę krwi. Dla mnie to jest śmieszne, bo jak raz zrobisz to jest ważne do końca życia, ale bywa różnie i pewnie przez to muszą być dwa oznaczenoa
Niestety ale tak jest. Mój gin mi powiedział żebym wzięła poprzedni wynik grupy krwi z pierwszej ciąży i zaniosła do laboratorium i powiedziała że chce tylko potwierdzenie tego wyniku. Sam trochę był zdziwiony, że tak trzeba zrobić, przecież grupa krwi się nie zmienia, ael no cóż. Ktoś sobie tak wymyślil i lekarze muszą trzymać się wytycznych.
 
Cześć Dziewczyny!

Chciałabym do Was dołączyć :) Dzisiaj 10+3, termin porodu mam na 01.06.2020. To moja trzecia ciąża, z pierwszej mam 3-letnią córeczkę, druga niestety zakończyła się w 13-tym tygodniu. Mam wielką nadzieję, że tym razem ciąża będzie przebiegała pomyślnie :)
Cześć :) też mam termin na 01.06 i z Om u mnie też dzis 10+3 :)
 
Od początku przytyłam już 4 kg, chyba czas się ogarnąć i przestać żreć...
Co do snów to też mi się wczoraj ciekawy śnił. Miałam pięciu kandydatów na ojca dziecka (w tym prawdziwy ojciec dziecka) i tak spotykałam ich po kolei. Przy czwartym stwierdziłam, że po porodzie trzeba będzie zrobić test na ojcostwo, a przy piątym już się strasznie wkurzyłam i obudziłam się bardzo zła :D. Uff, dobrze że to tylko sen...
 
Dziewczyny mam zagwostke biorę zastrzyki z heparyny o godzinie 20-stej. Do badania Nifty jest napisane, że odstęp między pobraniem krwi, a zastrzykiem musi być minimum 24h. Jeżeli wizytę będę mieć o 12-stej to jak to zrobić, żeby wyszedł mi taki odstęp? Zacząć powoli brać zastrzyki godzinę, dwie wcześniej i tak aż dojdę do 11? Doradzcie mi proszę
 
Dziewczyny mam zagwostke biorę zastrzyki z heparyny o godzinie 20-stej. Do badania Nifty jest napisane, że odstęp między pobraniem krwi, a zastrzykiem musi być minimum 24h. Jeżeli wizytę będę mieć o 12-stej to jak to zrobić, żeby wyszedł mi taki odstęp? Zacząć powoli brać zastrzyki godzinę, dwie wcześniej i tak aż dojdę do 11? Doradzcie mi proszę
Niestety nie doradzę, ale może uda Ci się skontaktować z lekarzem tej sprawie. Ostatecznie punkt w którym będziesz miała pobieraną krew, też powinien udzielić Ci odpowiednich informacji.
 
reklama
Chyba innego wyjścia nie masz...
Bo pominięcie dawki nie wchodzi w grę.
Dziewczyny mam zagwostke biorę zastrzyki z heparyny o godzinie 20-stej. Do badania Nifty jest napisane, że odstęp między pobraniem krwi, a zastrzykiem musi być minimum 24h. Jeżeli wizytę będę mieć o 12-stej to jak to zrobić, żeby wyszedł mi taki odstęp? Zacząć powoli brać zastrzyki godzinę, dwie wcześniej i tak aż dojdę do 11? Doradzcie mi proszę
 
Do góry