reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Tym razem fasolki nie pozowaly, prawie nic nie widać..
Dużo bo te zastrzyki tyle kosztują niestety. Ale żeby ten krwiak wyleczyć i zapobiec następnym to niestety... Luteina by nie pomogła. A dziś skończyłam 7tc :)
Nie wiem dlaczego kojarzyłam, że jesteś już trochę dalej. Już wszystko mi się miesza [emoji2] Ja też byłam dziś na wizycie i dzidziuś ma już 3.45 cm, a dopiero co też liczono jego długość w milimetrach...
 
reklama
Zakończyła się w 13 tygodniu czy szybciej coś się wydarzyło a dopiero w 13 się dowiedziałas?

W 13 tygodniu dostałam krwawienia, pojechałam na IP i ciąża była żywa, po kilku dniach pobytu w szpitalu mimo ustania krwawienia na ponownym usg okazało się, że serduszko przestało bić... :( po poronieniu zrobiłam wiele badań i wyszło, że mam trombofilię wrodzoną, teraz jestem na zastrzykach z heparyny
 
Weź się zapytaj lekarza, bo ja też jestem w szoku ze od tego roku musi być potwierdzony wynik jeżeli chodzi o grupę krwi. Dla mnie to jest śmieszne, bo jak raz zrobisz to jest ważne do końca życia, ale bywa różnie i pewnie przez to muszą być dwa oznaczenoa
Niestety ale tak jest. Mój gin mi powiedział żebym wzięła poprzedni wynik grupy krwi z pierwszej ciąży i zaniosła do laboratorium i powiedziała że chce tylko potwierdzenie tego wyniku. Sam trochę był zdziwiony, że tak trzeba zrobić, przecież grupa krwi się nie zmienia, ael no cóż. Ktoś sobie tak wymyślil i lekarze muszą trzymać się wytycznych.
 
Cześć Dziewczyny!

Chciałabym do Was dołączyć :) Dzisiaj 10+3, termin porodu mam na 01.06.2020. To moja trzecia ciąża, z pierwszej mam 3-letnią córeczkę, druga niestety zakończyła się w 13-tym tygodniu. Mam wielką nadzieję, że tym razem ciąża będzie przebiegała pomyślnie :)
Cześć :) też mam termin na 01.06 i z Om u mnie też dzis 10+3 :)
 
Od początku przytyłam już 4 kg, chyba czas się ogarnąć i przestać żreć...
Co do snów to też mi się wczoraj ciekawy śnił. Miałam pięciu kandydatów na ojca dziecka (w tym prawdziwy ojciec dziecka) i tak spotykałam ich po kolei. Przy czwartym stwierdziłam, że po porodzie trzeba będzie zrobić test na ojcostwo, a przy piątym już się strasznie wkurzyłam i obudziłam się bardzo zła :D. Uff, dobrze że to tylko sen...
 
Dziewczyny mam zagwostke biorę zastrzyki z heparyny o godzinie 20-stej. Do badania Nifty jest napisane, że odstęp między pobraniem krwi, a zastrzykiem musi być minimum 24h. Jeżeli wizytę będę mieć o 12-stej to jak to zrobić, żeby wyszedł mi taki odstęp? Zacząć powoli brać zastrzyki godzinę, dwie wcześniej i tak aż dojdę do 11? Doradzcie mi proszę
 
Dziewczyny mam zagwostke biorę zastrzyki z heparyny o godzinie 20-stej. Do badania Nifty jest napisane, że odstęp między pobraniem krwi, a zastrzykiem musi być minimum 24h. Jeżeli wizytę będę mieć o 12-stej to jak to zrobić, żeby wyszedł mi taki odstęp? Zacząć powoli brać zastrzyki godzinę, dwie wcześniej i tak aż dojdę do 11? Doradzcie mi proszę
Niestety nie doradzę, ale może uda Ci się skontaktować z lekarzem tej sprawie. Ostatecznie punkt w którym będziesz miała pobieraną krew, też powinien udzielić Ci odpowiednich informacji.
 
reklama
Chyba innego wyjścia nie masz...
Bo pominięcie dawki nie wchodzi w grę.
Dziewczyny mam zagwostke biorę zastrzyki z heparyny o godzinie 20-stej. Do badania Nifty jest napisane, że odstęp między pobraniem krwi, a zastrzykiem musi być minimum 24h. Jeżeli wizytę będę mieć o 12-stej to jak to zrobić, żeby wyszedł mi taki odstęp? Zacząć powoli brać zastrzyki godzinę, dwie wcześniej i tak aż dojdę do 11? Doradzcie mi proszę
 
Do góry