reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Mnie to łapie rano lub po śniadaniu. I ogólnie cały dzień. Zwykle chłopaków wyprawiam ok 7 i kładę się spać, zjem śniadanie około 10 i znów mi się spać chce. A w niektóre dni to co chwilę drzemka mnie lapie[emoji85]jestem strasznie senna. W nocy nie mam problemu ze spaniem
Dziewczyny, czy Wy też macie nieodparta potrzebę drzemki w ciągu dnia? Mnie dopada zazwyczaj około 17 i rzadko kiedy to przezwyciężam i się kładę na drzemkę. Za to w nocy często się budzę i ciężko mi zasnąć z powrotem.
 
reklama
w ktorym tygodniu u was zaczely sie puerwsze nudnosci? u mnie jak narazie nic a nic. ani zmeczenia ani nic ;) tylko puersi bolace i ciezkie ;) wiem ze u mnie to poczatek dopiero ale chcialabym sie dowiedziec kiedy u was sie zaczynalo :)
Takie prawdziwe nudności to z półtora tygodnia temu, czyli koncowka 4tc. Raz lepiej raz gorzej ale nudności mnie męczą codziennie. U ciebie może w ogóle nie być nudności ;p ja w pierwszej ciąży nie zaznałam ich wcale.
 
Mnie to łapie rano lub po śniadaniu. I ogólnie cały dzień. Zwykle chłopaków wyprawiam ok 7 i kładę się spać, zjem śniadanie około 10 i znów mi się spać chce. A w niektóre dni to co chwilę drzemka mnie lapie[emoji85]jestem strasznie senna. W nocy nie mam problemu ze spaniem
O tak to ja bym mogła sobie drzemać haha ale no niestety u mnie drzemka w dzień = słabo przespana noc
 
ja i tak nic noe poczuje narazie bo jednak mam te zapalenie ucha i lekarz przepusal mi antybiotyk i az do ponoedzialku jestem na zwolnieniu. wiec zmeczona i tak jestem przez bol ucha bo nie dam rady spac a lekarz kazal noe brac za duzo paracetamolu :(
Takie prawdziwe nudności to z półtora tygodnia temu, czyli koncowka 4tc. Raz lepiej raz gorzej ale nudności mnie męczą codziennie. U ciebie może w ogóle nie być nudności ;p ja w pierwszej ciąży nie zaznałam ich wcale.
 
U mnie pierwsze nudności jakoś 7/8tc ale są nierugularne. Np. dzisiaj mam a wczoraj wcale:)
w ktorym tygodniu u was zaczely sie puerwsze nudnosci? u mnie jak narazie nic a nic. ani zmeczenia ani nic ;) tylko puersi bolace i ciezkie ;) wiem ze u mnie to poczatek dopiero ale chcialabym sie dowiedziec kiedy u was sie zaczynalo :)
 
Mdłości nie mam.
Za to senność owszem. Prawie cały weekend przespałam. Niedługo chyba nie wyrobię ( ciągnę półtorej etatu i w soboty szkoła, po poludniami jeszcze kurs angielskiego). A ja o godzinie12 marzę o łóżku. A do końca dnia daleko. A często jest tak, że wychodzę z domu po 6 rano a wracam około 20.
 
Ja też mam niedoczynność. Narazie biorę 50 Euthyrox'u. W przyszłym tyg robię badania i mam wizytę i się okaże czy dawkę bd miała zwiększoną. Ostatnio mi spadło do ok. 0,36 chyba.
Cześć czy ktoś choruje z was na niedoczynność tarczycy ?? Dziś robiłam wyniki zobaczę jakie tsh.ale przespalam dziś cały dzień martwię się. Jeszcze zaczęły mnie boleć jakby jelita po bokach nie wiem co jest grane. U mnie dziś 9 tyg 2 D.
 
reklama
Ja się dziś przestraszyłam wstałam o 7 pojechałam na pobranie krwi wróciłam o 9 u spałam do 12,zjadłam obiad I znowu do 16 drzemka. Dlatego denerwuje się czy to tarczyca nie swiruje.
Dziewczyny, czy Wy też macie nieodparta potrzebę drzemki w ciągu dnia? Mnie dopada zazwyczaj około 17 i rzadko kiedy to przezwyciężam i się kładę na drzemkę. Za to w nocy często się budzę i ciężko mi zasnąć z powrotem.
 
Do góry