reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Dzisiaj hit nad hitami. Zwymiotowałam przez zapach cebuli na klatce schodowej i to dwa razy, mimo zatkania nosa podczas przechodzenia [emoji1787]
 
Chyba już kiedyś miałam ale na 100%nie jestem pewna jestem chodzącą sklerozą choć wydaje mi się że miałam
Ogólnie opryszczka wargowa nie jest wirusem, który bytuje we krwi więc nie ma szans żeby zarazić dziecko czy jakkolwiek wpłynąć na ciążę. Gorzej gdyby była to opryszczka w miejscach intymnych.
Opryszczka wargowa jest niebezpieczną tylko dla noworodków dlatego z opryszczką nie wolno całować maluchów. Ale w ciąży możesz być spokojna :)
 
Dziewczyny chyba robi mi się na ustach zimno...czy to to samo co opryszczka??? Muszę z tym lecieć do lekarza ??? Gdzieś w pierwszej ciąży słyszałam że nie można mieć w ciąży !

Ja od zawsze mam tendencje do opryszczki, mam ją pare razy do roku. Lekarz w ciąży z córką mnie uspokoił, że jeżeli już miałam to wytwarzam przeciwciała i nie grozi ona dziecku.
 
reklama
Cześć Czerwcowe Mamy :)
Miło mi że mogę do Was dołączyć :) ja mam termin na 10 czerwca. Teraz 7 tc+5d.
Mam nadzieję, że tym razem się uda, bo poprzednią ciążę straciłam w 21 tc.
Teraz na wizycie w 6 tc wszystko było dobrze oprócz 6,5 cm torbieli na jajniku, która pojawiła się nagle
Dostałam duphaston 3x1 i leżenie. W czwartek kolejna wizyta kontrolna, żeby zobaczyć czy się zmniejsza. Czy któraś z Was miała taką torbiel? Zmniejszyła Wam się? Lekarz mówi że to częste zjawisko.
Ja mam torbiel 5 na 4 cm. Dostałam zwolnienie i polecenie leżenia. Żadnych leków jak na razie nie przyjmuje.
 
Do góry