reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Czy któraś z was stosowała luteine dopochwowo i dostała potem podrażnienia pochwy? Stosuje dopiero od piątku i dziś zaczęło mnie delikatnie swedziecć i delikatnie się zaczerwienilo i zastanawiam się czy to może być wina tej luteiny.
 
Myślę że taka ilość jest praktycznie nie odczuwalna dla organizmu. Ja bym się nie oparła. Mniam piwo bezalkoholowe też ma do 0.5 % alko a nie pijesz go mini łyczka tylko cała puszkę. Myślę że ilość alkoholu porównywalna w obu przypadkach lub nawet wyższa w piwie ;)

Ale w ciąży powinno się wybierać te 0,0% ja choć wielka fanka piwa to tych 0,5 w ciąży nie ruszam
 
Myślę że powiedziane zostało to tak dosadnie żeby uzmysłowić tym paniom które kompletnie nie przestrzegają zasad że alkohol to zło. Matematycznie rzecz biorąc ilość alkoholu z ciastka czy cukierka w połączeniu z powiększona ilością krwi tworzy nawet nie 0,05 promila. Oczywiście szanuję postawę i nie namawiam.
To jak temat z paleniem w ciąży. Niby wiesz że to nie zdrowe i ci smutno jak widzisz ciężarną z papierosem ale znasz przypadki palących matek ze zdrowymi dziećmi. Znasz również przypadki matek dbających książkowo o zdrowie, dietę i rozwój z dziećmi chorymi.
 
Myślę że powiedziane zostało to tak dosadnie żeby uzmysłowić tym paniom które kompletnie nie przestrzegają zasad że alkohol to zło. Matematycznie rzecz biorąc ilość alkoholu z ciastka czy cukierka w połączeniu z powiększona ilością krwi tworzy nawet nie 0,05 promila. Oczywiście szanuję postawę i nie namawiam.
To jak temat z paleniem w ciąży. Niby wiesz że to nie zdrowe i ci smutno jak widzisz ciężarną z papierosem ale znasz przypadki palących matek ze zdrowymi dziećmi. Znasz również przypadki matek dbających książkowo o zdrowie, dietę i rozwój z dziećmi chorymi.
Ja też uważam, że nawet najmniejszej ilości należy unikać, dlatego ciastka nie tknę. Teraz tylko myślę czym zaspokoić smaka [emoji39]
 
Ja też uważam, że nawet najmniejszej ilości należy unikać, dlatego ciastka nie tknę. Teraz tylko myślę czym zaspokoić smaka [emoji39]
Wczoraj mój mąż się że mnie śmiał, bo otworzyłam sobie domowy sok malinowy, wlalam do kieliszka od wina i mówi do mnie: że niby wino? Tak się oszukujesz? :D
 
reklama
Do góry