reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Dzisiaj hit nad hitami. Zwymiotowałam przez zapach cebuli na klatce schodowej i to dwa razy, mimo zatkania nosa podczas przechodzenia [emoji1787]
Haha :D Ja wymiotuję przy myciu zębów i po śniadaniu. nie mogę za dużo jeść bo po wszystkim mi nie dobrze, na szczęście nie mam takiej wrażliwości na zapachy ja ostatnio.
 
reklama
Ja mam torbiel 5 na 4 cm. Dostałam zwolnienie i polecenie leżenia. Żadnych leków jak na razie nie przyjmuje.
To podobnie jak u mnie, tylko ja ten duphaston bo podobno pomaga przy wchłanianiu torbieli. Przekonamy się w czwartek. Po tym duphastonie mam mdłości wzmożone więc w sumie to wolałabym go nie brać :(
 
Haha :D Ja wymiotuję przy myciu zębów i po śniadaniu. nie mogę za dużo jeść bo po wszystkim mi nie dobrze, na szczęście nie mam takiej wrażliwości na zapachy ja ostatnio.
U mnie z wymiotami już nie ma reguły. Codziennie zaskakuje mnie cos nowego. Dzisiaj to nawet nie wymiotowałam rano, a dopiero po 16-stej przez ten zapach.
 
Dziewczyny, czy Wy też macie nieodparta potrzebę drzemki w ciągu dnia? Mnie dopada zazwyczaj około 17 i rzadko kiedy to przezwyciężam i się kładę na drzemkę. Za to w nocy często się budzę i ciężko mi zasnąć z powrotem.
 
Dziewczyny, czy Wy też macie nieodparta potrzebę drzemki w ciągu dnia? Mnie dopada zazwyczaj około 17 i rzadko kiedy to przezwyciężam i się kładę na drzemkę. Za to w nocy często się budzę i ciężko mi zasnąć z powrotem.
Tak, muszę się popołudniu przespać, a później często mam problem z zaśnięciem do 3 w nocy..
 
w ktorym tygodniu u was zaczely sie puerwsze nudnosci? u mnie jak narazie nic a nic. ani zmeczenia ani nic ;) tylko puersi bolace i ciezkie ;) wiem ze u mnie to poczatek dopiero ale chcialabym sie dowiedziec kiedy u was sie zaczynalo :)
 
reklama
Tak, muszę się popołudniu przespać, a później często mam problem z zaśnięciem do 3 w nocy..
Mi albo ciężko zasnąć albo tak jak ostatniej nocy - po 1 mnie obudziło siku i później z boku na bok do 3 mniej więcej, zasnęłam i po 5 znowu powtórka więc już wstałam bo na 5.45 mam budzik...
 
Do góry