reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Rany jak ja się stresuje, jeszcze niecale 5 godzin do wizyty. Boję sie co powie o tych plamieniach, boję się czy jest wszystko wporzadku, czy może te plamienia oznaczaly coś gorszego [emoji20][emoji20] zwariuje do 17stej.
Bądź dobrej myśli! Nie denerwuj się na zapas. I daj znać po wizycie
 
reklama
Ja mam 3 straty na koncie, na przełomie 6 tyg. Byłam w piątek na wizycie to wszystko było dobrze serduszko biło, zarodek miał dobry rozmiar, ale nie wiem czy wytrzymam tyle czasu do kolejnej wizyty.
Ja jestem po jednej stracie w 8 tyg. Więc rozumiem Cię doskonale. Teraz też mówią że wszystko u mnie dobrze, ale jednak stres zawsze jest. A czy u ciebie znaleźli przyczynę poronien?
 
Zobaczę co będzie jak nadal nie będę mieć objawów to w poniedziałek albo środę ide do lekarza.
Rany jak ja się stresuje, jeszcze niecale 5 godzin do wizyty. Boję sie co powie o tych plamieniach, boję się czy jest wszystko wporzadku, czy może te plamienia oznaczaly coś gorszego [emoji20][emoji20] zwariuje do 17stej.
Trzymam kciuki i daj znać po wizycie
 
Jak byłam w 6+3 z plamieniami w szpitalu to serduszko biło. Eh mam za sobą 2 poronienia. Jedno w 11tygodniu (w 8 serduszko biło słabo) a drugie w 8 tygodniu - zatrzymanie na 6tyg.) I strasznie się denerwuje [emoji53] teraz wizytę z USG mam za tydzień.
A serduszko już bilo? Nie ma co panikowac :) myślę że jeśli nie plamisz ani nie boli Cię brzuch to będzie dobrze :)
 
Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze. Spróbuj się czyms zając. Choć wiem że trudno [emoji53]
Rany jak ja się stresuje, jeszcze niecale 5 godzin do wizyty. Boję sie co powie o tych plamieniach, boję się czy jest wszystko wporzadku, czy może te plamienia oznaczaly coś gorszego [emoji20][emoji20] zwariuje do 17stej.
 
Dziewuszki moje drogie. Dzisiaj strasznie kloje mnie pod lewym jajnikiem i śluz jest dziś lekko żółtawy. Czy któraś tak miala??
Ja parę dni temu czułam kłucie w lewym jajniku właściwie w pachwinie. Panikowalam, że to torbiel, która mam. Koleżanka uspokoiła mnie, że pewnie rozciągają się więzadła. I faktycznie ból ustąpił, a potem pojawił się po drugiej stronie. Jeśli chodzi o śluz, to ja też mam zabarwiony bardziej na żółto i nie raz czuje jak ze mnie wypływa.
 
Kochane, ja też mam dni, że czuje się lepiej albo gorzej. To nie będzie cały czas tak, że samopoczucie będzie takie samo. I myślę że w żadnym wypadku te zmiany nie świadczą o niczym złym... Jednocześnie rozumiem Wasze obawy jeśli jesteście po stratach [emoji8] Ja do tego podchodzę pewnie bardziej obiektywnie.
 
reklama
Do góry