reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Ja wgl nie badałam bety. Jak byłam na wizycie (jak był widoczny sam pęcherzyk) pytałam gin czy mam robić bete to powiedziała żebym lepiej poczekała spokojnie do nastepnej wizyty niż biegała co 2dzień i sie denerwowała. Ale wiem, że to zależy od lekarza niektórzy są zwolennikami bety hcg,
 
Ja wgl nie badałam bety. Jak byłam na wizycie (jak był widoczny sam pęcherzyk) pytałam gin czy mam robić bete to powiedziała żebym lepiej poczekała spokojnie do nastepnej wizyty niż biegała co 2dzień i sie denerwowała. Ale wiem, że to zależy od lekarza niektórzy są zwolennikami bety hcg,
No właśnie mój jest miłośnikiem tego badania. I miłośnikiem kładzenia kobiety do szpitala.. Nawet kosztem stresu u ciężarnej.
 
Hej [emoji4] a mi aplikacja działa dobrze, na razie bez problemu [emoji4]
Dzisiaj nawet dobrze się czuje, ale to dobrze bo później muszę sie wybrać na USG piersi.

Jak nie męczą mnie mdłości to mam oczywiście dziwne myśli [emoji85] oszaleje [emoji43]
Nie mogę się doczekać USG, które mam za tydzień w czwartek.
 
reklama
Do góry