reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Postanowiłam się odezwać przed świtami miałam robioną biopsję kosmówki wyniki odebrałam 18.12 potwierdzony Zespół Turnera, dziś miałam USG polowkowe na którym lekarz miał zwrócić uwagę na serduszko nerki i inne parametry. Wyszłam i poczułam ulgę na chwilę obecną wszystko jest dobrze. Jest to 20 tydzien i 1 dzień malutka waży 480 g.
Gosiu cieszę się, że połówkowe dobrze i córeczka rośnie. O zespole nic nie wiem, ale poczytam, bo nawet nie wiem co napisać. A tymczasem trzeba pozytywnie myśleć :).
 
Gosiu cieszę się, że połówkowe dobrze i córeczka rośnie. O zespole nic nie wiem, ale poczytam, bo nawet nie wiem co napisać. A tymczasem trzeba pozytywnie myśleć :).
Myślę bardzo pozytywnie, jest to wada genetyczna "przypadkowa " dziewczynki są niższe i potrzebny jest hormon wzrostu umysłowo rozwijają się poprawnie. Są choroby które idą w parze z zespołem Turnera często z sercem i nerkami. Ale u nas na chwilę obecną nic nie wykryto 😊
 
Ja myślę o imieniu od dawna ale nic nie wymyśliłam. Tak samo jak z tym że oglądam ubranka ale żadnego nie kupiłam. Planuję pracować do końca lutego a potem mieć na te sprawy wiele czasu (12 tygodni to chyba dużo czasu). A wy jeszcze pracujecie ?
 
Myślę bardzo pozytywnie, jest to wada genetyczna "przypadkowa " dziewczynki są niższe i potrzebny jest hormon wzrostu umysłowo rozwijają się poprawnie. Są choroby które idą w parze z zespołem Turnera często z sercem i nerkami. Ale u nas na chwilę obecną nic nie wykryto 😊
Super to bardzo dobre wieści :).
 
reklama
Do góry