reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Ja myślę o imieniu od dawna ale nic nie wymyśliłam. Tak samo jak z tym że oglądam ubranka ale żadnego nie kupiłam. Planuję pracować do końca lutego a potem mieć na te sprawy wiele czasu (12 tygodni to chyba dużo czasu). A wy jeszcze pracujecie ?
Ja jeszcze pracuje, choć szczerze mam strasznego lenia do tej mojej pracy ;)
 
reklama
Ja myślę o imieniu od dawna ale nic nie wymyśliłam. Tak samo jak z tym że oglądam ubranka ale żadnego nie kupiłam. Planuję pracować do końca lutego a potem mieć na te sprawy wiele czasu (12 tygodni to chyba dużo czasu). A wy jeszcze pracujecie ?
Również pracuje, dopiero 21 tydzień ja się czuję dobrze, więc planuje pracować jak najdłużej. W domu bym chyba zwariowała 😛 przed ciążą bardzo aktywna byłam chodziłam do swojej pracy, później pomoc dla męża w firmie i tak od rana do wieczora od poniedziałku do soboty cały czas coś na głowie 😁 ciężko mi wyobrażać inny tok tygodnia.
 
Dziewczyny jestem po polowkowym USG, z dzidzia wszystko okay, za to lekarz mnie nastraszyl, ze mam za krotka szyjke :((( 23,3 mm!! Jestem zdruzgotana, ginekologa mam jutro, a strasznie panikuje :(( zwlaszcza ze mam lekkie bole w pachwinach i nerkach boje sie ze to od tego, boje sie ze kaza mi lezec plackiem w szpitalu :( a to dopiero 21tc
 
Dziewczyny jestem po polowkowym USG, z dzidzia wszystko okay, za to lekarz mnie nastraszyl, ze mam za krotka szyjke :((( 23,3 mm!! Jestem zdruzgotana, ginekologa mam jutro, a strasznie panikuje :(( zwlaszcza ze mam lekkie bole w pachwinach i nerkach boje sie ze to od tego, boje sie ze kaza mi lezec plackiem w szpitalu :( a to dopiero 21tc
Spokojnie koleżanka moja w 17 tygodniu miała krótsza szyjke niż Ty. Lekarz zalecił jej pessar. I jest obecnie w 33 tygodniu i wszystko jest dobrze 😉
 
Dziewczyny jak myslicie jechac na IP czy czekac na ginekologa jutro? :( mam lekkie bole w podbrzuszu i prawej pachwinie i nie wiem co robic
 
Dziewczyny jak myslicie jechac na IP czy czekac na ginekologa jutro? :( mam lekkie bole w podbrzuszu i prawej pachwinie i nie wiem co robic
Bóle są normalne, jesteś w ciąży, ale nikt tu nie weźmie odpowiedzialności za powiedzenie Ci żebyś zrobiła tak czy tak. Jak masz możliwość to zadzwoń do swojego lekarza. On jest od takich podpowiedzi, ale nie dziewczyny z Internetu [emoji4] Ja bym na pewno poczekała na wizytę, ale u mnie szyjka 40 mm więc nie wiem jak bym na to patrzyła mając krótką.
 
reklama
Pojechalam na IP, moj lekarz nie odpowiada wiec wole dmuchac na zimne, czekam teraz na lekarza

PS: zostawili mnie znowu w szpitalu :( nie chcialam zostawac, ale pielegniarki mnie przekonaly, ze ja jest miejsce to warto i ze bede spokojniesza
 
Ostatnia edycja:
Do góry