reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Dziewczyny jak myslicie jechac na IP czy czekac na ginekologa jutro? :( mam lekkie bole w podbrzuszu i prawej pachwinie i nie wiem co robic
Jeśli nie plamisz i nie krwawisz to chyba nic się nie dzieje. Ja jestem 22+3 i czasem chodzić nie mogę bo tak mnie boli w pachwinach. Podbrzusze również, ale jak pytałam się ginekologa to mówi że to normalne, bo gdzieś to dziecko 50cm musi się mieścić już potem :)
 
reklama
Dziś miałam lekarza. Z dzieckiem wszystko dobrze. Leki zapisane na infekcje układu moczowego tez mam antybiotyk. Już 22/23 tydzień . Dzidzia waży 445 g . Pan doktor mówi że dziecko ma dość duża stopę 🤣🤣🤣 z ciekawości mierzył 2,5 cm . Tylko no co pójdę na wizytę do niego to cisnienie mi skacze dość wysoko . Mimo że w domu jest ok bo biorę dopegyt i w ogóle mierze sobie to mam dobre. A tam to zaraz skok ja nie wiem czy to emocje czy o co chodzi 😪
 
Dziś miałam lekarza. Z dzieckiem wszystko dobrze. Leki zapisane na infekcje układu moczowego tez mam antybiotyk. Już 22/23 tydzień . Dzidzia waży 445 g . Pan doktor mówi że dziecko ma dość duża stopę 🤣🤣🤣 z ciekawości mierzył 2,5 cm . Tylko no co pójdę na wizytę do niego to cisnienie mi skacze dość wysoko . Mimo że w domu jest ok bo biorę dopegyt i w ogóle mierze sobie to mam dobre. A tam to zaraz skok ja nie wiem czy to emocje czy o co chodzi 😪
Hej mi u lekarza tez tak skacze a w domu niskie, to raczeh z nerwow.
 
Jeśli nie plamisz i nie krwawisz to chyba nic się nie dzieje. Ja jestem 22+3 i czasem chodzić nie mogę bo tak mnie boli w pachwinach. Podbrzusze również, ale jak pytałam się ginekologa to mówi że to normalne, bo gdzieś to dziecko 50cm musi się mieścić już potem :)
Zobaczymy jutro mi cos wiecej powiedza, ale wlasnie dziewczyna urodzila w 27tc podobno tez jej sie szyjka od 20tc skracala szwy jej zalozyli ale zaczely jej wody plodowe przeciekac i niestety
 
Hej lekarz mi powiedzial, ze musialam jakos bardzo aktywnie zyc i ze zaczelo dlatego szyjka zaczela sie skracac. A ja raczej nic takiego strasznego nie robilam...potem byl obchod z pania ordynator wziela mnie na badania i dala zalecenia, ze mam prowadzic oszczedny tryb zycia, lezec plackiem itp i bedzie dobrze. To ja logicznie jej zapytalam czy moge wyjsc dzis i lezec w domu. A ta jak sie zbulwersowala myslalam, ze mnie zabije, powiedziala ze moze mi zaraz dac karte do wypisu... ja sie chcialam tylko zapytac... Tak mnie zdenerwowala, ze az mnie glowa rozbolala, drugi lekarz mnie zaczal uspokajac i powiedzial: lez kobito jak trzeba. No co ja poradze ze ja taka narwana :/ myslalam ze to logiczne pytanie... Skoro mi nic nie zakladaja.. Dala zalecenia to czemu w domu nie moge lezec eh..
 
Dziś miałam lekarza. Z dzieckiem wszystko dobrze. Leki zapisane na infekcje układu moczowego tez mam antybiotyk. Już 22/23 tydzień . Dzidzia waży 445 g . Pan doktor mówi że dziecko ma dość duża stopę 🤣🤣🤣 z ciekawości mierzył 2,5 cm . Tylko no co pójdę na wizytę do niego to cisnienie mi skacze dość wysoko . Mimo że w domu jest ok bo biorę dopegyt i w ogóle mierze sobie to mam dobre. A tam to zaraz skok ja nie wiem czy to emocje czy o co chodzi 😪
Pewnie ze stresu :( Wazne ze w domu masz ok ciśnienie
 
Ja mam 5 lutego połówkowe i trzymam kciuki za Ciebie 🙂 idziesz z partnerem? Wiele kobiet mówi, że lepiej iść samej- ale nie wiem czemu? U nas prawdopodobnie będzie Kaja 😉

Pewnie gin coś przepisze:), a tymczasem żurawinę jedz :). Ja wyniki moczu ok, ale w cytologia mi wyszedł stan zapalny 🤨🤔, a dziwne bo nic mnie nie boli, ani żadnych innych dziwnych dolegliwości.
Maluszek rośnie waży 257 gram w 18 tygodniu, moj gin mówił, że norma. Kopie zwłaszcza po jedzeniu :). Waga nadal na minusie, więc jestem dobrej myśli, że i tym razem dużo nie przytyje. Połówkowe mam 7 lutego i też wierzę, że nadal wszystko będzie dobrze.
Miłego dnia mamusie.
A powiedzcie mi czy wybieracie już imię?
Ja póki co zostawiłam to na później, bo nic mi się nie podoba ;).
 
reklama
My byliśmy razem na prenatalnych i polowkowych , dla M. to było spore wydarzenie to duże emocje [emoji846] zresztą na połówkowe specjalnie brał wolne,żeby zobaczyć mała [emoji846]
Ja mam 5 lutego połówkowe i trzymam kciuki za Ciebie [emoji846] idziesz z partnerem? Wiele kobiet mówi, że lepiej iść samej- ale nie wiem czemu? U nas prawdopodobnie będzie Kaja [emoji6]
 
Do góry