reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Hej, ja też dziś po wizycie, wszystko ok tylko strasznie przytyłam więc mam postanowienie ze zero słodyczy
Mi waga tak samo rośnie. A wręcz rośnie jak szalona ;( niby nie widać po mnie. Nawet usłyszałam za jak na 7miesiąc to mam naly brzuch. No ale cóż wagi nie oszukam.


Wizytuje 18.03 mam nadzieję że z synkiem wszystko ok... Ostatnio mam wrażenie że jakby się mniej ruszał w porównaniu do kiedyś. Martwi mnie to trochę....
A może przez to że ciągle w ruchu jestem???
Ktoś coś wie jaka zależność pomiędzy aktywnością matki a ruchami dziecka? ;) :)
Oby mi się tylko zdawało...

Jeszcze Was zapytam nie chce panikowac i panikara też nie jestem ale czy czasem macie taką myśl czy Wasze dziecko będzie zdrowe? W sensie rozwoju itp? czy tylko mi taka obawa przeszła przez myśl....
 
Hej :)

Glukoza cytrynowa jest nawet znośna. Te czekanie faktycznie gorsze, ale jakoś zleci i z głowy :) powodzenia drinkującym z glukozą :)

Co do ruchów to zauważyłam, że moja rusza się więcej, gdy leżę bądź siedzę.. jak jestem w ruchu to jakoś jest spokojna.

Te obawy i mnie nachodzą... Jeszcze gin powiedziała tekst: wszystko jest ok co widać, ale wiadomo że na usg wszystkiego nie zobaczymy i jakoś mi to od wczoraj siedzi w głowie :/ poza tym kobieta, która ze mną czekała opowiadała, że widziała przypadek jak matka przewróciła się na schody i dzidziuś nie przeżył :( masakra...tak mi to wszystko siedzi od wczoraj [emoji26]
 
Kiedy macie następne wizyty ?
My 8.04 [emoji5]
Ja też 8-ego :D

@Aasial
Maluszek robi się coraz większy,a co za tym idzie ma coraz mniej miejsca na figle :) Chodzenie go kołysze i usypia, dlatego moja mała też jest spokojna, gdy spaceruję lub stoję, a totalne szaleństwo jest zawsze gdy się położę :) Ruchów też odczuwam mniej niż wcześniej i są one mniej intensywne.
@Patcia8919
Niepoważny ten lekarz :( Ja na pierwszej wizycie byłam na zastępstwie i też usłyszałam podobny tekst od gin. Więcej do niego już nie poszłam, bo nie o to chodzi, by mówić "będzie wszystko super", ale z pewnością niepoważne jest bezpodstawne straszenie kobiety w ciąży, która i tak wszystko mega przeżywa. Brak empatii albo rozumu u tego lekarza :/

Nie napiszę, żebyście się nie przejmowały, bo sama przeżywam, jak jest cisza w brzuchu, albo jak przyjdzie mi na myśl, że pomimo zdrowego dziecka coś się może wydarzyć np. podczas porodu. Ale trzeba być dobrej myśli kochane :) Nasze maluszki są zdrowe i kropka [emoji173]
 
Mi waga tak samo rośnie. A wręcz rośnie jak szalona ;( niby nie widać po mnie. Nawet usłyszałam za jak na 7miesiąc to mam naly brzuch. No ale cóż wagi nie oszukam.


Wizytuje 18.03 mam nadzieję że z synkiem wszystko ok... Ostatnio mam wrażenie że jakby się mniej ruszał w porównaniu do kiedyś. Martwi mnie to trochę....
A może przez to że ciągle w ruchu jestem???
Ktoś coś wie jaka zależność pomiędzy aktywnością matki a ruchami dziecka? ;) :)
Oby mi się tylko zdawało...

Jeszcze Was zapytam nie chce panikowac i panikara też nie jestem ale czy czasem macie taką myśl czy Wasze dziecko będzie zdrowe? W sensie rozwoju itp? czy tylko mi taka obawa przeszła przez myśl....

Ja wcześniej się bałam co będzie później jak mała tak szaleje w brzuchu, ale albo się uspokoiła albo ja przywykłam. Dalej szaleje, lecz ma chwile,ze siedzi cichutko :)

Glukoze na stówę kupię cytrynową-ale i tak mnie przeraża te siedzenie.

Nakupiłam troszkę ciuszków malutkiej i mimo,że padam z nóg to czuję większy spokoj po tych zakupach. Nie wiedziałam,że tak cieżko jest kupić coś dla dziewczynki co nie powala różem hehe
 
reklama
Do góry