reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

@madan oby wszystko poza tym było ok...

Gratulacje wizyt i @Nataśka kolejnej córeczki hehe :)

Ja też już po, wszystko dobrze, szyjka też ok. Moje dziecko nadal nie chciało potwierdzić, że jest dziewczynką ehh :) waży już prawie 900 g, no i jak skurcze będą się powtarzały mam zgłosić się na oddział, a póki co magnez, nospa I więcej odpoczynku..
 
reklama
@madan oby wszystko poza tym było ok...

Gratulacje wizyt i @Nataśka kolejnej córeczki hehe :)

Ja też już po, wszystko dobrze, szyjka też ok. Moje dziecko nadal nie chciało potwierdzić, że jest dziewczynką ehh :) waży już prawie 900 g, no i jak skurcze będą się powtarzały mam zgłosić się na oddział, a póki co magnez, nospa I więcej odpoczynku..
To teraz dużo odpoczywaj, bo szpitala nie zazdroszczę ;)
 
Wow to faktycznie, mnie w nocy tak brzuch bolał, że myślałam, że będę rodzić.. Ale na szczęście jest ok
Nataśka, ja dziś w nocy też miałam potworne bóle brzucha. Myślałam, że mi wnętrzności rozrywa, spać nie mogłam. Martwiłam się, że z małą coś nie tak, dlatego tak cieszyłam się na tę dzisiejszą wizytę u gin.
A za oknem armagedon się rozgrywał. Wiało i lało potwornie :o

Ja, już po wizycie :) Żadnej cukrzycy uff, ale tsh mi się podniosło z 2,19 na 2,58, więc muszę zwiększyć dawkę leku.
Mała ziewała na usg niemożliwie :D Też ją pogoda nastraja ;) I w 25+6 tc waży ... 910 g :szok: Czym zaskoczyła nawet gin :D Mam nadzieję, że trochę wyhamuje z tym rośnięciem ;)
Z L4 nie było problemu, zatem oficjalnie od dziś na zwolnieniu :)

Ja już po wizycie, wszystko ok, ale bóle nadal męczą.. Mała waży 673, jest z tych mniejszych ;)
Mam nadzieję, że dostałaś l4 i w miarę odpoczywasz. Cieszę się, że wszystko z maleńką dobrze :)
 
@madan oby wszystko poza tym było ok...

Gratulacje wizyt i @Nataśka kolejnej córeczki hehe :)

Ja też już po, wszystko dobrze, szyjka też ok. Moje dziecko nadal nie chciało potwierdzić, że jest dziewczynką ehh :) waży już prawie 900 g, no i jak skurcze będą się powtarzały mam zgłosić się na oddział, a póki co magnez, nospa I więcej odpoczynku..
Super, że wszystko dobrze :) Odpoczywaj :)
 
Hej Anulka :) Ja mam termin na 22, ale, że będę mieć CC to też w okolicach połowy miesiąca.

Ja po wizycie, mam podejrzenie anemii, zrobili badanie krwi, powiedzieli, ze straszne dziwne te moje duszności, muszę jeszcze iść do lekarza rodzinnego żeby sprawdzil czy wszystko wewnętrznie ok. Trochę się zmartwiłam, chyba wolalabym żeby to była anemia aniżeli coś innego... Teraz o tym będę myśleć. A jak tam u Was dziewczyny? Któraś jeszcze jest po?
Mam nadzieje, że wszystko pójdzie po twojej myśli. Zdrówka!
 
Hej dziewczyny:)
Ja wstałam dziś w dobrym nastroju i niedługo jadę na małe zakupy. Muszę wykorzystać dobre samopoczucie i zacząć szykować wyprawkę. Wizytę mam dopiero pod koniec miesiąca. Jutro chcę iść na glukozę-ale jakoś przeraża mnie ta wizja. Mam nadzieje,że nic nie wyjdzie. No a te siedzenie to chyba najgorsze.
 
reklama
Hej dziewczyny:)
Ja wstałam dziś w dobrym nastroju i niedługo jadę na małe zakupy. Muszę wykorzystać dobre samopoczucie i zacząć szykować wyprawkę. Wizytę mam dopiero pod koniec miesiąca. Jutro chcę iść na glukozę-ale jakoś przeraża mnie ta wizja. Mam nadzieje,że nic nie wyjdzie. No a te siedzenie to chyba najgorsze.
Dobry nastrój to podstawa :) Zwłaszcza na zakupy ;)
Glukoza nie taka straszna. Zaopatrz się w cytrynową to może pójdzie lepiej. Tylko to 2h czekanie może trochę nużyć, zwłaszcza jak siedzisz na poczekalni pełnej narzekających ludzi ;) Trzymam kciuki za dobre wyniki!
 
Do góry