reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Chyba lepiej wypić ten łyk wody niż powtarzać badanie..;))


Właśnie o to chodzi... Wtedy to była moja pierwsza krzywa w życiu i jeszcze do końca nie widziałam jak to wygląda. Teraz niestety wiem.... Muszę sobie dobrą książkę ogarnąć i muszę dać radę. Ale już krzywa lepsza niż badanie rozwarcia. To najgorzej wspominam. W ogóle druga ciąża dla mnie powinna trwać krócej :)
 
reklama
Ooo to teraz mnie trochę przerazilyscie. Cały czas myślałam ze ten czas na czczo nie taki straszny jak można sie woda zapchać ;) a tu lipa... zwłaszcza ze od jakiegos czasu co 2 godziny muszę zjesc jakkolwiek posiłek bo mnie ssie. No ale czego sie nie robi dla maluchów ;)
Dla mnie samo wyjście z domu bez śniadania jest bardzo niemiłym przeżyciem. Jeśli będę powtarzać krzywą to tym razem wstanę dużo wcześniej żeby móc już coś zjeść ok. 9..
 
Ja tez jestem z tych co czekają na pierwsze dziecko i jeszcze nic nie kupione ;) planuje zacząć sie rozglądać dopiero na początku marca, ale może to przez to ze cały czas pracuje, no i na połówkowych z wrażenia zapomniałam zagadać czy w kwesti płci sie nic nie zmieniło:) wiec czekam jeszcze 3 tyg do kolejnej wizyty
Mam juz krzywa cukrowa ale wogole o tym nie myśle. Zauważyłam ze wogole nie stresują mnie tematy które dotyczą MNIE - ja mogę znieść przecież wiele a to jednak tylko badanie. Ale za to mam obsesje na punkcie malutkiej i np dzisiaj świruje bo od rana nie czuje ruchów...
Też tak mam jak mały się nie rusza ale ponoć na początku to normalne że przez niektóre dni maluchy się jeszcze tak układają że nie czuć ich ruchów bo mają jeszcze sporo miejsca
 
Hej ja też na czerwiec i też po poronieniach niestety bez dzieci. Dzisiaj połówka za mną odezwij się na priv jak chcesz pogadać :)
Wiesz co było przyczyną poronien , Ja mam 2 na koncie [emoji45][emoji52]
Wspolczuje wam dziewczyny wiem co czujecie Ja sama jestem po 4 poronieniach .. Przyczyny rowniez nigdy nie poznalam mialam wykonane mase badan z ktorych wyszla mi tylko Mutacja MTHFR nic wiecej
Przerażacie mnie trochę tą glukozą dziewczyny. Mój mąż zawsze po badaniu glukozy wymiotuje. Ja jeszcze nigdy nie miałam krzywej :D. Znajoma poleciła mi kupić cytrynową glukozę do badania - pytanie czy gdzieś taką dostanę :p.


Mi lekarz też przypisał duphaston bo miałam plamienia i ciągle była wersja, że po 20 tyg odkładamy, a na ostatniej wizycie zmienił zdanie i stwierdził, że jak chcę jeszcze być aktywna, jeździć poza miasto itd. to lepiej żebym sobie pobrała :/. Miałam nadzieję, że można będzie odłożyć a tu niestety. Też biorę dwie tabletki dziennie.
Wystarczy ze wezmiesz ze soba sok wycisniety z cytryny mi w labo nie pozwolili go wlac one same to zrobily m. Chodzi o ilosc wlanego dopuszczalnego soku na dawke glukozy
Ale mam nadzieje ze można pic wodę podczas tych 2 godzin czekania? ;)
Mi pozwolily zrobic malego lyka wody jak juz na prawde bylo mi niedobrze
 
reklama
Do góry