reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Co do wyprawki, cieszę się że to druga ciąża więc mam wsYstko choć te maleńkie komplety 62 kupię nowe parę sTuk, butla i smok... Ale ja dużo ciuchów z lumpa miałam wystarczy dobrze poszukać
 
reklama
A czy któraś z was może wykonuje badania w lux medzie? Wszystkie badania z krwi robię właśnie i zapomniałam dopytać czy daja czy trzeba samemu przynieść
 
Ja tez jestem z tych co czekają na pierwsze dziecko i jeszcze nic nie kupione ;) planuje zacząć sie rozglądać dopiero na początku marca, ale może to przez to ze cały czas pracuje, no i na połówkowych z wrażenia zapomniałam zagadać czy w kwesti płci sie nic nie zmieniło:) wiec czekam jeszcze 3 tyg do kolejnej wizyty
Mam juz krzywa cukrowa ale wogole o tym nie myśle. Zauważyłam ze wogole nie stresują mnie tematy które dotyczą MNIE - ja mogę znieść przecież wiele a to jednak tylko badanie. Ale za to mam obsesje na punkcie malutkiej i np dzisiaj świruje bo od rana nie czuje ruchów...
 
reklama
Ooo to teraz mnie trochę przerazilyscie. Cały czas myślałam ze ten czas na czczo nie taki straszny jak można sie woda zapchać ;) a tu lipa... zwłaszcza ze od jakiegos czasu co 2 godziny muszę zjesc jakkolwiek posiłek bo mnie ssie. No ale czego sie nie robi dla maluchów ;)
 
Do góry