reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Super, gratuluję! Dość wcześnie miałaś to połówkowe ;)
Dziękuję dziewczyny :)
Szłam z założeniem, że będzie akurat w dniu, kiedy mam kończyć 20tc, ale na badaniach okazało się, że jednak mała jest krótsza a ciąża jest kilka dni młodsza... Też tak macie, że co badanie to inny termin porodu? Ja już głupieję i nie wiem, którego się trzymać, a termin z om jest wcześniejszy o tydzień z usg, wiec go nie uzjnaję. Z om wychodzi mi dokładnie 20+4 :(
 
Dziękuję dziewczyny :)
Szłam z założeniem, że będzie akurat w dniu, kiedy mam kończyć 20tc, ale na badaniach okazało się, że jednak mała jest krótsza a ciąża jest kilka dni młodsza... Też tak macie, że co badanie to inny termin porodu? Ja już głupieję i nie wiem, którego się trzymać, a termin z om jest wcześniejszy o tydzień z usg, wiec go nie uzjnaję. Z om wychodzi mi dokładnie 20+4 :(
Mi na ostatniej wizycie (tydzień temu w środę) wyszło dokładnie tyle samo z usg i om, ale chyba pierwszy raz tak idealnie było ;) wcześniejsze wizyty to albo parę dni do przodu, albo do tyłu. Tu nie ma co się martwić :))
 
Pytanko do Was, ile aktualnie ważą wasze dzieci? Długości całkowitej nie otrzymałam, ponieważ ponoć już nie między się crl tylko poszczególnych odcinków ciała No i wagę małej.
19+5 288 g
Hej

Witam nowe dziewczyny :)
Cisza jest bo pouciekaly dziewczyny na zamkniety wątek. Ale jestem ja :)

Dzisiejsza pogoda to jakas masakra. Totalna odwilż. Ciapa, wody pełno także nawet nosa nie chce sie z domu wynurzyc....


Kiedy macie kolejne wizyty? Moja jest za tydzien.
u mnie kolejna wizyta jakos w polowie lutego pewnie jeszcze nie mam terminu ... Co do zagladania na forum to Jestem i ja [emoji173]
A ja tak wyskoczę nie na temat. Co macie dzisiaj na obiad?
U mnie dzis pulpety w sosie pomidorowym marchewka z wody na maselku i mix ryzu (z marchewka groszkiem itp)
Ja miałam połówkowe dzisiaj :) na szczęście wszystko przebiega prawidłowo, w 19+4 wazy 304g
Super gratki [emoji7]
 
Dziękuję Wam bardzo za miłe powitanie :) na pewno będę sie odzywać bo dobrze znaleźć sie w gronie kobiet, które mają podobne doświadczenia i priorytety w rozmowie :) Dla mnie tym bardziej przy pierwszej ciąży to bardzo pomocne i chłonę wszystko ;)
W miarę możliwości udzielaj się na watku otwartym zebysmy mogły Cię poznać ;)
 
reklama
Ja miałam wizytę w zeszłym
Tygodniu a kolejna to już połówkowe 7 lutego. W Gdańsku pogoda nie taka najgorsza, brak chlapy i deszczu No i dosyć ciepło. Musiałam wybrać się w końcu do sklepu po nowe staniki, wybrałam już takie z funkcja do karmienia, bo biust urósł mi już o 2 rozmiary [emoji85]boje się co będzie dalej :)
 
Do góry