reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Nic się wagą nie przejmuj, najważniejsze, ze gołąbki smakują, haha [emoji39] małe przyjemności w zyciu są bardzo ważne :)

PS. Nad wagą będziemy pracować po porodzie! [emoji123][emoji123][emoji123]
Tak, wtedy zamiast się wspierać w jedzeniu będziemy się wzajemnie pilnować żeby nie jesc[emoji1787]
 
reklama
Tak, wtedy zamiast się wspierać w jedzeniu będziemy się wzajemnie pilnować żeby nie jesc[emoji1787]
Eeee tam, nie nie! Jeść, ale zdrowo i ćwiczyć [emoji38] będziemy jak Lewandowska dodawać potreningowe zdjęcia jak się przeorałyśmy [emoji3] ...jak ja tęsknię za takim stanem kiedy nie wiem gdzie sufit, a gdzie podłoga (i winowajcą oczywiście nie jest alkohol a ten trening wlaśnie xD) [emoji6]
 
Cześć dziewczyny.
Ja wczoraj tez robilam gołąbki z wloskiej kapusty ale takie wege :)
Wracajac do twgo napinania brzucha to moze u mnie jest to powiazane z odstawianiem luteiny....

Czytalam wczoraj o tym ze ta dzidzia moja tak bardzo nisko jest. W sumie wyczytalam ze jak z szyjka jest ok to wystarczy duzo odpoczywac. Moja dzidzia jest (po sprawdzaniu tetna wiem bo ruchow nie czuje) zaraz przy spojeniu.

Za miesiac polowkowe a dzisiaj rodzi moja przyjaciolka :) strasznie sie stresuje :)
 
Ja bym chciala cos ruszyc z wagi a ona w miejscu stoi. Chociaz teraz ruszyla o 0.5kg.
Ogólnie to chcialabym ważyć wiecej :) od zawsze hehe
 
Cześć dziewczyny.
Ja wczoraj tez robilam gołąbki z wloskiej kapusty ale takie wege :)
Wracajac do twgo napinania brzucha to moze u mnie jest to powiazane z odstawianiem luteiny....

Czytalam wczoraj o tym ze ta dzidzia moja tak bardzo nisko jest. W sumie wyczytalam ze jak z szyjka jest ok to wystarczy duzo odpoczywac. Moja dzidzia jest (po sprawdzaniu tetna wiem bo ruchow nie czuje) zaraz przy spojeniu.

Za miesiac polowkowe a dzisiaj rodzi moja przyjaciolka :) strasznie sie stresuje :)
Właśnie ja w środę konsultowałam na wizycie moje twardnienie brzucha. Dokładnie sprawdził szyjkę (z którą wszystko ok), po czym powiedział, że to normalne i nie ma powodu do niepokoju.
A to przyjaciółka ma planowaną cesarkę?
 
Ja bym chciala cos ruszyc z wagi a ona w miejscu stoi. Chociaz teraz ruszyla o 0.5kg.
Ogólnie to chcialabym ważyć wiecej :) od zawsze hehe
Fajnie masz [emoji3] ja musiałam trochę popracować zeby być zadowolona ze swojej wagi, ale po nabyciu dobrych nawyków nie miałam już najmniejszego problemu. Wręcz wszyscy kazali mi przytyć [emoji39] z wynikiem +0.5 kg funkcjonowałam w ciąży do 16 tygodnia [emoji41] później drgnęło [emoji39]
 
@Pianistka1991 tak ma planowana cesarke z powodu wysokiego ciśnienia.

Ja mam 163cm i przed ciaza wazylam 49kg. Dla mnie to zdecydowanie za mało. Chcialabym tak z 5kg wiecej :)
Po ciazy 9 lat temu myslalam ze cos mi zostanie a ja 3 mce po porodzie wazylam tyle co przed ciąża. (A w ciazy przytylam 26kg, chociaz glownie to bylo dziecko, wody i wieeeelki brzuch bo patrzac na mnie z tylu nie wygladalam jak w ciazy hehe)
 
@Pianistka1991 tak ma planowana cesarke z powodu wysokiego ciśnienia.

Ja mam 163cm i przed ciaza wazylam 49kg. Dla mnie to zdecydowanie za mało. Chcialabym tak z 5kg wiecej :)
Po ciazy 9 lat temu myslalam ze cos mi zostanie a ja 3 mce po porodzie wazylam tyle co przed ciąża. (A w ciazy przytylam 26kg, chociaz glownie to bylo dziecko, wody i wieeeelki brzuch bo patrzac na mnie z tylu nie wygladalam jak w ciazy hehe)
To ja dokładnie z taką samą wagą startowałam teraz - 163 cm i 49 kg ;) mąż twierdził, że jestem za chuda (schodziłam z wagi 57, ale źle się z nią czułam).
26 kg to naprawdę dużo, ciekawe jak to się u mnie rozłoży ;)
 
Hej dziewczyny! Co do ciągnięcia w podbrzuszu to mam też tak, w szczególności wieczorami.
Nie jest to bolesne, ale uczucie przypomina taki napięty mięsień podczas ćwiczenia... tłumaczyłam to sobie że pewnie wszystko w środku się rozrasta i stąd takie uczucie twardnienia czy napięcia. Na szczęście to tylko niewielki dyskomfort bez bólu czy innych niepokojących objawów.

A co do wzrostu i wagi to widzę że my wszystkie takie wielkie i ciężkie jesteśmy [emoji23]
 
reklama
Do góry